• Hotel Kumkoy Beach & Spa *****
  • Hotel Kumkoy Beach & Spa *****
  • Hotel Kumkoy Beach & Spa *****
  • Hotel Kumkoy Beach & Spa *****
  • Hotel Kumkoy Beach & Spa *****
  • Hotel Kumkoy Beach & Spa *****

Hotel Kumkoy Beach & Spa *****

Tento hotel sa nachádza priamo na pobreží v letovisku Side a má súkromnú pláž so zlatým pieskom. Ponúka vonkajšie i kryté bazény, šmýkačky a rozsiahle wellness centrum. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet máte k dispozícii vo všetkých izbách a priestoroch hotela. Rezort ponúka ubytovanie vo svetlých klimatizovaných izbách s TV. Každá z nich má balkón s výhľadom na Stredozemné more.

V à la carte (výber z menu) reštauráciách hotela Sunis si pochutíte na jedlách tradičnej tureckej kuchyne, morských plodoch a rôznych medzinárodných špecialitách, vrátane jedál ázijskej i mexickej kuchyne. Bufetové reštaurácie ponúkajú tiež detské menu. V hotelových baroch si zase môžete vybrať zo širokej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov.

Oddýchnite si vo wellness centre a doprajte si pobyt v hammam (parný kúpeľ) či masáž. Taktiež si môžete zacvičiť v dobre vybavenom fitnescentre. V rezorte Sunis Kumkoy nájdete aj 2 mini kluby pre najmenších, ktoré sú otvorené od mája do septembra. Animátori v kluboch hovoria po anglicky.

Centrum mesta Side sa nachádza 10 minút jazdy autom od hotela. Letisko v Antalyi je vzdialené 60 km.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou ubytovania 2 dospelých a 2 detí, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a minibarom (v rámci all inclusive denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom). K dispozícii sú rodinné izby: rodinná izba typu A v hlavnej budove – jedna miestnosť opticky oddelená polstenou, poschodové postele pre deti, kúpeľňa; rodinná izba typu C v hlavnej budove – dve miestnosti oddelené dverami, z toho je jedna miestnosť prechodová, 2 kúpeľne; rodinná izba de luxe v apartmánových domoch – dve samostatné miestnosti oddelené dverami a chodbou, 2 kúpeľne.

Pláž

Piesočnatá pláž, slnečníky, ležadlá a plážové uteráky sú poskytované pri bazéne a na pláži zadarmo.

Zariadenie

Hostia hotela Kumköy Beach Resort & Spa majú k dispozícii lobby s recepciou a bezplatným Wi-Fi pripojením, hlavnú reštauráciu, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, 5 a la carte reštaurácií, cafe bar, cukráreň, vínny bar, snack bar, diskotéku, nákupnú pasáž, zdravotné stredisko a internetový kútik (za poplatok). V areáli hotela sa nachádzajú 2 veľké vonkajšie bazény, vodné šmýkačky a tobogany pre dospelých aj deti, detské ihrisko a miniklub.

Športové aktivity a zábava zdarma

Na športové vyžitie a oddych sú hosťom k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, šípky, lukostreľba, plážový volejbal, vodné pólo, posilňovňa, 2 kryté bazény (plavecký a detský).

Športové aktivity a zábava za poplatok

Služby wellness centra, vodné športy na pláži a biliard.

Stravovanie v cene

All inclusive ultra – vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou nadštandardne bohatých bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, večera, neskorá večera, nočný bufet, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané 24 hodín.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Na čo sa môžete tešiť:

Trojfázové cvičenia so Zorou Czoborovou podľa programu zamerané na spaľovanie tuku,posilňovanie a tvarovanie najdôležitejších svalových skupín, ako aj na spevňovanie vnútorného stabilizačného systému a odstránenie bolesti chrbta, strečing a relax

Besedy so Zorou Czoborovou na témy správne cvičenie, pitný režim, doplnky výživy,chudnutie, zdravá životospráva, ….Zdravá a chutná strava

O pobyte:

Ponúkaný pobyt sme pripravili pre dámy,ktoré majú záujem o aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom a relaxom pri mori. Pre tie dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu a to všetko pomocou trojfázového programu cvičenia pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby počas celého týždňa každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, ako aj k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému, k odstráneniu bolesti chrbta, strečingu a relaxu. Aktivity sú vhodné ako pre nepravidelne cvičiace klientky,tak aj pre úplne začiatočníčky. Tie sú pomocou odbornej didaktiky postupne oboznamované s technikou jednotlivých cvičení. Cieľom tohto pobytu je najmä „zhodiť“ nadbytočný tuk, upraviť si postavu a zrelaxovať.

Snahou Zory Czoborovej je klientky naučiť správne cvičiť a stravovať sa. Bude kladený dôraz na správne držanie tela , techniku dýchania, najvhodnejšie a najúčinnejšie cviky. Dámy budú tiež informované o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o vhodných doplnkoch výživy a nutnosti dodržiavania pitného režimu. Je dôležité pochopiť ako funguje metabolizmus a ako ľudské telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Najdôležitejšie však je , aby na základe získaných vedomostí mohla každá dáma samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí. Táto ponuka určite zaujme aj klientky,ktoré nemajú „parťáka“ na dovolenku.

O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,BABINCI“.

PROGRAM

08:00 – 09:00 hod: STEP INTERWAL BODY WORK – je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramena, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehna a lýtka. Počas cvičenia využívame na spaľovanie tuku stepery. Na posilňovanie používame jedoručné 1 kg činky a gumenné expandery.

12:30 – 13:00 hod: AQUA AEROBIK – je zameraný na tréning a posilnenie správneho držania tela. Veľký doraz sa kladie na správne dýchanie a zapájanie svalov. Cvičíme so špeciálnym náčiním , ktoré využíva ako záťaž odpor vody. Taktiež používame aj jednoručné 1 kg činky.

18:00 – 19:00 hod: ZORALATES a STREČING – forma zdravotného cvičenia ,ktoré v sebe zahŕňa prvky PILATESU, JOGY a POSILŇOVANIA. Je vhodná najmä pre ľudí s poškodenými platničkami a bolesťami chrbta. Strieda sa so a strečingom, ktorý cvičíme na brehu mora počas západu slnka.

ODBORNÉ PORADENSTVO – prednáška a konzultácie ohľadom výživy , pitného režimu, doplnkov výživy, správneho tréningu, chudnutia a celkovej zdravej životosprávy.

Fotografie