Hotel Santa Marta *****

16.09. – 22.09.2019: 1299 € (osoba/2 lôžková izba pri obsadení 2 osobami)

Rezervácie Email: INFO@TRAVELISIN.SK
Telefón: +421 911 911 674

Promo Video

Miesto konania FITPOBYTU:

Costa Brava, alebo v preklade Divoké pobrežie, leží severovýchodne od Barcelony a je významou turistickou oblasťou Katalánska. Lloret de Mar, mestečko ležiace 75 km severovýchodne od Barcelony, sa svojou viac ako tisícročnou históriou radí medzi najstaršie katalánske mestá. Názov Lloret pochádza z latinského Lauredal, teda vavrínový háj. V mestečku aj okolí môžete obdivovať celý rad cenných kostolov, rímske hrobky, stredoveké hrady aj honosné vily postavené bohatými conquisadormi po návrate z Ameriky. Centrum mestečka tvorí hlavná trieda s množstvom turistických atrakcií, obchodíkov, barov, reštaurácií a kasín. Je piatou najnavštevovanejšou prímorskou lokalitou Španielska a jednotkou v rámci Katalánska. Je obľúbeným letoviskom turistov z celého sveta. Pýchou Lloretu a vyhľadávaným miestom odpočinku sú záhrady Sv. Clotildy, postavené podľa vzoru talianskych renesančných parkov na útesoch nad morom v tesnej blízkosti pláže Fenals. Priamo v centre mestečka môžete vidieť aj arénu, kde sa pred zákazom uskutočňovali býčie zápasy. Kľud nájdete v niektorej z množstva romantických pustovníckych kaplniek, ktoré vznikli v 11.-17.storočí v okolí Lloretu. Turisti majú možnosť zaujímavých lodných výletov popri divokom pobreží na juh k mestečku Blanes, ktoré je známe svojou botanickou záhradou, rybím trhom, obchodíkmi, reštauráciami a barmi, alebo na sever až k francúzskym hraniciam. More je v tejto oblasti vďaka prevažne skalnatému podložiu veľmi čisté a po väčšinu roka aj pomerne kľudné. Vstup je pozvoľný, pláže čisté, pieskové, udržiavané.

Poloha: Hotel Santa Marta *****sa nachádza len 2 minúty chôdze od pláže Santa Cristina a je obklopený lesom a parkom. Leží necelých 5 km od centra mestečka Lloret de Mar a 3 km od mestečka Blanes. Popri pláži vedie promenáda, ktorá je ako stvorená na prechádzky a objavovanie okolia.

Služby hotela : Spoločné priestory sú klimatizované. Hotel je vybavený výťahom a úschovňou batožín. Hostia môžu využiť vnútorný a vonkajší bazén, terasu, lehátka, telocvičňu, požičovňu bicyklov, masáže, stolný tenis, biliardový stôl, SPA, vodné aktivity. Parkovanie a Wi-Fi sú na recepcii bez poplatku. Bar na pláži za poplatok.

Ubytovanie

Dvoj a trojlôžkové izby v hlavnej budove alebo prístavbe. Každá izba je klimatizovaná a má minibar, terasu alebo balkón s výhľadom na more alebo park. Hotel má rôzne kategórie izieb, ktoré sú kompletne zrekonštruované a niektoré izby majú bezbariérový prístup. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou s fénom, sprchou SAT TV, minibar, papučky, župan, uteráky, rýchlo varná kanvica, žehlička a žehliace potreby, telefón, trezor za poplatok.

Strava

Raňajky formou bufetu s medzinárodnou kuchyňou. Možnosť doplatiť večeru – 59 €/večera – osoba.

V cene je zahrnuté: 6x ubytovanie v 1/2 alebo 1/3 izbe s raňajkami, miestne poplatky, letenka Viedeň-Barcelona-Viedeň, transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko, cvičiaci program so Zorou Czoborovou, poistenie CK proti insolventnosti.

V cene nie je zahrnuté: Poistenie komplexných liečebných nákladov a storno zájazdu 2 €/osoba/deň. Možnosť doplatiť večeru – 59 €/večera/osoba. Možnosť doplatiť slnečník a lehátko na pláži.

Program:

1.deň

 • Zraz na letisku
 • Odlet z Viedne do Barcelony. Transfer z letiska do hotela Santa Marta*****
 • Ubytovanie, voľný program – slnenie pri bazéne, na pláži pri mori

2.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
 • 09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program. Možnosť návštevy okolia – Lloret de Mar,  Blanes.

3.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
 • 09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

4.deň

 • Raňajky. Po raňajkách celodenný výlet do Barcelony.

5.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
 • 09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

6.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
 • 09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

7.deň

 • Raňajky. Po raňajkách check-out, odchod transferom na letisko. Odlet Barcelona – Viedeň.

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

INTERVAL BODY WORK – Interval body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atď.

PILOXING – Je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné a pilates sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať a formovať svaly (vďaka pilatesu aj hlboké svaly, na ktoré mnohé cvičenia zabúdajú), zlepšovať vašu vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

STREČING – Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Možnosti výletov:

Lloret de Mar

Kostoly, rímske hrobky, stredoveké hrady, honosné vily, obchodíky, reštaurácie, záhrady sv. Clotildy.

Blanes

Prístavné mestečko považované za jedno z najkrajších a najidylickejších letovísk Costa Bravy. Je charakteristické kľudnou atmosférou, ktorá je zasadená do kulisy starého rybárskeho prístavu a historického centra, ktoré sa skladá hradu sv. Jána a obklopeného mohutnými hradbami so strážnymi vežami. Centrum mesta je povestné mnohými obchodmi a reštauráciami, hotelmi, barmi, diskotékami. Veľkou atrakciou je svetoznáma botanická záhrada Mar y Murta, ktorá sa nachádza na kopci za prístavom. Do záhrady jazdí pravidelne každých 30 minút autobus – spiatočný lístok stojí asi 2 €, nastúpiť môžete na oboch koncoch promenády. Vstupné do záhrady je 6 €/osoba. V záhrade rastú voľno rastliny z celého sveta. Je rozdelená na 10 rôznych oblastí. V zadnej časti sa pred vami otvorí nádherný výhľad na more.

Barcelona

Celodenný výlet autobusom so slovenským sprievodcom. Po raňajkách odchod do Barcelony. Pozrieme si centrum mesta – Sagrada Familia – novogotický chrámu Svätej rodiny, ktorý sa stal symbolom Barcelony a ktorý začal stavať geniálny Gaudí. Navštívime známu tržnicu, obchody a obchodíky, cez najznámejšiu ulicu Barcelony La Rambla sa presunieme na pláž Barceloneta, kde sa môžete občerstviť povestnou Sangriou alebo ochutnať paellu , vynikajúcu rybaciu polievky, plody mora, tapas či pinchos – mäso napichnuté na paličke. Poobede sa presunieme metrom do Parku Guëll, záhradného komplexu plného nekonvenčných stavieb od geniálneho katalánskeho architekta Antoni Gaudího, ktorého meno je neodmysliteľne späté s týmto kozmopolitným mestom. Park Güell mal byť pôvodne súčasťou pokojnej obytnej štvrte utopenej v zeleni. Dnes však znamená oveľa viac: je živým príkladom toho, ako dokáže vegetácia zadržiavať vodu v inak vyprahnutej krajine. Ak radi navštevujete miesta zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, ak máte slabosť pre obdobie z prelomu 19. a 20. storočia a nie sú vám cudzie sny o Atlantíde, určite neobanujete, ak zavítate do Parku Güell. Z terasy je nádherný pohľad na celú Barcelonu. Z Parku Güell sa presunieme na Plaça de Catalunya alebo tiež katalánsky Plaą de Catalunya, jedno z najdôležitejších námestí v Barcelone. To čím je toto námestie veľmi známe sú studne s fontánami. Sú tu hneď štyri a to v každom rohu jedna. Dookola sa nachádzajú stromy poskytujúce chládok. Najkrajšie vydláždený je samotný stred námestie a to v tvare oválu. Námestie je centrom spoločenského života, a tak aj okolo Place de Catalunya sa nachádza divadla, nákupné centrá, reštaurácie, kaviarne, hotely i sídla bohatých firiem. Večer sa tu odohráva nádherné divadlo – fontány striekajú v rytme hudby a svetelných efektov. Návrat na hotel v neskorých večerných hodinách.

Adresa a kontaktné údaje

Telefón: +421 911 911 674

Email: info@travelisin.sk

HOTEL SANTA MARTA *****

Fotografie