Hotel Tri Studničky****

Miesto konania FITPOBYTU

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, rozmaznávajúceho komfortu najlepších mestských hotelov a vynikajúcej kuchyne.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky**** bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prináša neopísateľnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí ideálnom na relax, oddych, zotavenie a dovolenku. Spomaľte. Nadýchnite sa. Žite.

Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto skvostné ubytovanie v Nízkych Tatrách atraktívne dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

To je len časť z toho, čím sú „studničky“, ako ich volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode. V našom hoteli Vás radi ubytujeme so psíkmi menšieho plemena s hmotnosťou do 10 kg (mimo termínu Vianoc, Silvestra a Veľkej noci).

Jesenný relax víkend so Zorou Czoborovou

Príďte sa zrelaxovať do oázy ticha a zelene v lone prírody Nízkych Tatier. Doprajte sebe a svojmu telu starostlivosť, ktorú si zaslúži. Celým víkendom vás bude sprevádzať pravá jesenná atmosféra. Príjemne sa uvoľníte počas relaxačného a zdravotného cvičenia so Zorou. Dobijete energiu pri masáži Harmónia Tri Studničky, potešíte svoje chuťové poháriky kvalitnou zdravou zážitkovou stravou a pripravíte svoje telo na zimnú sezónu. Z relax pobytu budete odchádzať oddýchnutí, nabití energiou a s pozitívnym prístupom aj k tomu najhoršiemu jesennému počasiu.

Ostaňte fit aj na jeseň a zimu!

S klesajúcimi teplotami vonku, často klesá aj naše odhodlanie na cvičenie. Ak sa však odhodláte v cvičení pokračovať aj na jeseň, môžete toho naozaj veľa získať. Jeseň je plná chladných dní a naše telo trpí. Najjednoduchší spôsob, ako ostať zdravý a vitálny je udržiavať telo a imunitný systém vo forme.

Jesenný relax víkend zahŕňa:

 • Ubytovanie v prvom Adult friendly hoteli v Jasnej na 2 noci
 • WELCOME drink a občerstvenie
 • Bohaté výživné raňajky formou bufetu
 • Chutný obed a večere
 • Špeciálna jesenná masáž Harmónia Tri Studničky
 • Peeling Himalájskou soľou pred vstupom do boutique wellness
 • Vstup do hotelového boutique wellness
 • 5 – krát zdravotné a relaxačné cvičenie pod vedením profesionálnej fitnessky Zory Czoborovej
 • Bambusové vankúše s pamäťovou penou pre dokonalý spánok
 • Župan, papuče a uteráky na izbe
 • Wifi pripojenie a parkovanie

Druhy cvičení počas relax víkendu:

ZDRAVÝ CHRBÁT
Je cvičenie – prvá pomoc pre tých, ktorí sa zotavujú po bolestivom a akútnom poškodení platničky (ľudovo „vyskočenie platničky“). Pre ľudí so sedavým zamestnaním, pre tých, ktorí pravidelne trávia dlhý čas pri počítači, v aute, majú zlé držanie tela, atrofované svalstvo alebo nadváhu. Je vhodné aj pre mamičky po pôrode, deti a mládež, ktorá denne používa mobily, tablet či laptop a často s nimi pracuje v nezdravej polohe. Zora vás naučí systém cvičení, ktoré pri pravidelnom vykonávaní odstránia riziko opätovného poranenia platničky a natrvalo odstránia ťažkosti s chrbtom. Opäť tak získate kvalitnejší súkromný i pracovný život — bez bolestí.
(piatok 18.00-19.00, sobota 18.00-19.00)

ZORALATES
Zora vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Cvičenie zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď. Je vynikajúcou prevenciou pred zraneniami pri športoch, kde dochádza k jednostrannému preťažovaniu organizmu (golf, tenis, hokej, atď.). Pri cvičení sa veľký dôraz kladie na hlboké bránicové dýchanie, posilnenie vnútorného stabilizačného systému a správne zapájanie hlbokých svalov trupu, ktoré udržiavajú stabilitu chrbtice a tela. Cieľom ZORALATES je vytvoriť pevný svalový korzet, ktorý ochráni celú vašu chrbticu.
(sobota 8.00-9.00)

STREČING
Naučíte sa systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.
(sobota 12.00-13.00, nedeľa 8.00-9.00)

Mapa

Boutique hotel Tri Studničky ****

Fotografie