• Wellness Hotel Chopok ****
 • Wellness Hotel Chopok ****
 • Wellness Hotel Chopok ****
 • Wellness Hotel Chopok ****
 • Wellness Hotel Chopok ****
 • Wellness Hotel Chopok ****

Wellness Hotel Chopok ****

Miesto konania FITPOBYTU:

Wellness Hotel Chopok v Demänovskej doline, na úpätí Chopku sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Jasná. Ponúka bezplatné wellness centrum s krytým bazénom, bowlingom, fitnescentrom, herňou a bezplatný skibus, ako aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

V areáli wellness centra nájdete krytý bazén, vnútorné i vonkajšie vírivky a 5 sáun. Vyberte si z ponuky rôznych masáží vrátane aromaterapie, medovej masáže a indickej masáže hlavy. Všetky izby v hoteli Chopok ponúkajú balkón a sú vybavené županom, papučami, satelitnou TV a príslušenstvom na prípravu kávy a čaju.

Hotel Wellness Chopok má tiež k dispozícii reštauráciu, kde si pochutíte na jedlách miestnej slovenskej a medzinárodnej kuchyne a špecialitách, napríklad na zdravých šalátoch. Poseďte si pri nápoji alebo ľahkom občerstvení v bare Relax so 7 bowlingovými dráhami a 4 biliardovými stolmi. K dispozícii je aj veľké detské ihrisko.

Cena pobytu a cvičenia je na osobu a pobyt zahŕňa:

 • Ubytovanie podľa typu izby
 • Raňajky, obed, večera
 • 1 x uvítací nápoj
 • pitný režim počas cvičenia
 • cvičenie so Zorou Czoborovou podľa programu
 • neobmedzený vstup na bazén Plesnivec v čase prevádzky
 • neobmedzený vstup do saunového sveta Plesnivec v čase prevádzky
 • neobmedzený vstup do profesionálneho fitnes centra
 • župan a papučky na izbe
 • kávový a čajový servis na izbe
 • WiFi pripojenie na internet
 • parkovanie

Na čo sa môžete tešiť na FITPOBYTE:

Ponúkaný pobyt sme pripravili pre dámy,ktoré majú záujem o aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom a relaxom. Pre tie dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu a to všetko pomocou trojfázového programu cvičenia pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému, odstráneniu bolesti chrbta, strečingu a relaxu. Aktivity sú vhodné pre nepravidelne cvičiace klientky, aj pre úplne začiatočníčky. Tie sú pomocou odbornej didaktiky postupne oboznámené s technikou jednotlivých cvičení. Cieľom tohto pobytu je najmä odbúrať nadbytočný tuk, upraviť si postavu a dopriať relax celému organizmu.

Snahou Zory Czoborovej je klientky naučiť správne technicky cvičiť a zdravo sa stravovať. Dôraz bude kladený na správne držanie tela , techniku dýchania a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov. Klientky dostanú kompletné informácie o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o doplnkoch výživy a pitnom režime. Pochopia ako funguje metabolizmus a presvedčia sa, ako ich telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Na základe získaných vedomostí z FITPOBYTU bude môcť každá klientka samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí.

O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,BABINCI“, takže táto ponuka určite zaujme aj klientky, ktoré nemajú „parťáčku“ na FITPOBYT.

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO

STEP INTERVAL BODY WORK
Je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramena, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehna a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na stepery. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atd.

OBED 

POWER AQUA AEROBIK
Je najzdravšia forma cvičenia, vhodná najmä pre ľudí s vysokou nadváhou a poškodenými kĺbmi. Cieľom je najmä technika správneho držania tela. Cvičíme so špeciálnym náčiním , ktoré využíva ako záťaž odpor vody. Taktiež používame aj jednoručné 1 kg činky.

VEČER

ZORALATES
Vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď. Je vynikajúcou prevenciou pred zraneniami pri športoch, kde dochádza k jednostrannému preťažovaniu organizmu (golf, tenis, hokej, atď.). Pri cvičení sa veľký dôraz kladie na hlboké bránicové dýchanie, posilnenie vnútorného stabilizačného systému a správne zapájanie hlbokých svalov trupu, ktoré udržiavajú stabilitu chrbtice a tela. Cieľom ZORALATES je vytvoriť pevný svalový korzet, ktorý ochráni celú vašu chrbticu.

STREČING

Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Fotografie