zorka_smallZDRAVÝ ZAMESTNANEC = ZDRAVÁ FIRMA

Vyššia motivácia = nižšia fluktuácia.

Rovnováha je súčasťou každodenného života takmer vo všetkých oblastiach a je dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje náš každodenný život.

Zdravie je súlad všetkých aspektov v živote človeka ovplyvňujúce pracovnú oblasť a podporujúce úsilie zamestnávateľov a zamestnancov efektívne rozdeliť svoj čas a energiu. Podpora zdravého životného štýlu má významný vplyv na zvýšenie pracovnej výkonnosti. Práca, rodina, pohyb, relaxácia a všetky aspekty života sa podieľajú na každodennej kvalite života.

Jadrom programu “Zdravý zamestnanec = Zdravá firma” je tímová práca Mgr.Zory Czoborovej (poradkyne v oblasti fitness a zdravého životného štýlu) a Mgr. Zuzany Líškovej (nutričnej koučky) ktoré pomocou vzdelávania vašich zamestnancov a vytvárania zdravých vzťahov vo všetkých oblastiach pracovného života ozdravia aj vašu firmu.

180 min. – 240 min.

zora_czoborovaPrednáška so Zorou Czoborovou – Pohyb, telesná zdatnosť a zdravie.Vyvážený týždenný rozvrh pohybových aktivít.

Zora Illiáš – Czoborová, motivačná trénerka. V rámci projektu poskytuje športové aj výživové poradenstvo, individuálne a skupinové cvičenia a konzultácie. Je autorkou vlastných cvičebných techník Zoralates. Pre projekt ZDRAVÝ ZAMESTNANEC = ZDRAVÁ FIRMA vytvorila sériu cvikov zameraných na odstránenie bolestí chrbta a spevnenie svalového tonusu, čo trápi najmä ľudí so sedavým zamestnaním. Cviky sú nenáročné a dajú sa cvičiť priamo na pracovisku, aj na kancelárskej stoličke. Zora vás počas praktickej ukážky naučí ako získať väčšiu sebaistotu a zostať dlhodobo vo výbornej psychickej kondícii cez návyk fyzickej aktivity. S jej pomocou viac spoznáte a zdokonalíte svoje telo, získate nad ním väčšiu kontrolu. V jej portfóliu je veľa ľudí na manažérskych a riadiacich postoch, na ktorých sa kladú vysoké mentálne, ale aj fyzické nároky.

zuzana_liskovaPrednáška so Zuzanou Liškovou – Zdravou stravou porazíme stres.

Výživa pri vyššom nasadení, výber správnych potravín. S jedlom k zdraviu. Základom je vyvážená strava každý jeden deň! Udržiavanie acidobázickej rovnováhy -PH tela. Nadšená propagátorka zdravého životného štýlu, výživový kouč Metabolic balance. Stravovanie podľa tejto metódy je bez pôstov a hladoviek či konzumácie špeciálnych doplnkov stravy, aby ste si upravili svoju hmotnosť a hlavne stabilizovali vlastný metabolizmus k prirodzenej, zdravej produkcii hormónov v tele s jediným cieľom zvýšiť vašu fyzickú aj psychickú výkonnosť, koncentráciu a emocionálnu vyrovnanosť vďaka úprave nesprávne nastavených stravovacích návykov.

Individuálne poradenstvo obsahuje:

Individuálne konzultácie v oblasti zdravej výživy, správny vyber potravín a kombinácie živín na dosiahnutie metabolickej rovnováhy. Ako efektívne dosiahnuť svoju prirodzenú hmotnosť. Ako ostať zdravý, štíhly a plný energie pomocou plnohodnotnej stravy.

Merania kompozície tela s individuálnym poradenstvom.

Komplexná diagnostika tela, ktorá určí presné množstvo svalov, tuku, vody, proteínov, minerálnych látok. Diagnostika napomáha odhaľovať množstvo podkožného i útrobného tuku. Práve vysoké hodnoty útrobného tuku sú nebezpečné pre zdravie vnútorných orgánov. Na základe merania množstva vody v tele dokážeme určiť retenciu vody, teda jej zadržiavanie v organizme, resp. prípadné edémy (opuchy), ktoré môžu byť znakom vážnejších zdravotných problémov súvisiacich s ochorením obličiek alebo pečene. Komplexná diagnostika môže byť signálom, ktorý včas upozorní, že vaše telo potrebuje pomoc.

Skupinové workshopy so Zorou Individuálne športové poradenstvo s interaktívnym cvičením.

Zora Illiáš Czoborová vás počas spoločnej hodiny cvičenia naučí ako odbúrať únavu a stres vo vašich svaloch vzniknutých následkom dlhého sedenia za počítačom. Ako si uvoľniť, strečovať a posilniť spodnú časť chrbta a krčnú chrbticu kde dochádza k najčastejším poškodeniam platničiek s následnými silnými bolesťami hlavy ktoré bývajú spúšťačmi migrény. Spoločne si vyskúšate techniku hlbokého bránicového dýchania a odnesiete si so sebou KNOW-HOW systém cvičení, ktoré môžete každodenne v rámci prevencie udržania vášho zdravia a FIT pocitu cvičiť vo vašej kancelárii.

konzultacie7 konzultacie6 konzultacie5

COFFEE BREAK

coffe_cup– Fresh na posilnenie imunity s cviklou, jablkom a mrkvou

– Fresh na posilnenie imunity so zázvorom, mrkvou, jablkom a ananásom

– Odšťavovanie priamo na mieste

– Zdravé raw dezerty ku káve

Pre viac infrormácií kontaktujte

Kontakt: Mgr. Mariana Lukáčová

Telefón: 0919 274 707

Email: office@zoracentrum.sk

Web: http://www.zoracentrum.sk

Propagačný leták: Stiahnuť

Fotografie