zorka_smallVyužite jedinečnú príležitosť stráviť aktívny pobyt v srdci nádhernej prírody a pri mori pod vedením majsterky sveta vo fitness a majsterky sveta v aerobiku Zory Czoborovej. Pripravila pre Vás program, ktorý Vás naučí, čo je to správne držanie tela, hlboké dýchanie, ako technicky a efektívne cvičiť, zbaviť sa nadbytočného tuku a spevniť svoje telo. Ukáže Vám, ako cvičiť zdravotné cvičenia zamerané na odstránenie bolesti chrbta následkom sedavého zamestnania a poškodených platničiek. Taktiež sa s Vami podelí o svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti zdravej výživy a pitného režimu.

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť z vašej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Na čo sa môžete tešiť:

Trojfázové cvičenia so Zorou Czoborovou podľa programu zamerané na spaľovanie tuku, posilňovanie a tvarovanie najdôležitejších svalových skupín, ako aj na spevňovanie vnútorného stabilizačného systému a odstránenie bolesti chrbta, strečing a relax

Besedy so Zorou Czoborovou na témy správne cvičenie, pitný režim, doplnky výživy, chudnutie, zdravá životospráva, ….

Zdravá a chutná strava – Neobmedzené využívanie profesionálneho fitnes centra – Neobmedzené využívanie bazénu a saunového sveta

FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU - DRUHY CVIČENIA

RÁNO

STEP INTERWAL BODY WORK – kondičný tréning zameraný na spaľovanie tuku, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehna a lýtka. Počas cvičenia využívame ako náradie pre kondičnú časť stepéry. Na posilňovanie používame jednoručné 1 kg činky, gumené expandery, lopty atd.

PILOXING – je kombináciou boxu, tanca a posilňovania. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať a formovať svaly, zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing aerobik prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

OBED

POWER AQUA AEROBIK – najzdravšia forma cvičenia, vhodná najmä pre ľudí s vysokou nadváhou a poškodenými kĺbmi. Cieľom je najmä technika správneho držania tela a hlbokého dýchania. Cvičíme so špeciálnym náčiním , ktoré využíva ako záťaž odpor vody. Taktiež používame aj jednoručné 1 kg činky.

CVIČENIE NA FITLOPTÁCH – zdravotné cvičenie zamerané na spevnenie dolnej časti chrbta a posilnenie hlbokých svalov najmä v krížovej časti. Všetky pohyby vychádzajú zo stredu tela, resp. jadra (ide o svaly chrbta, brucha a panvy). Cvičenie s fitloptou tieto svaly posilňuje, zlepšuje celkovú stabilitu, chráni chrbticu a je nápomocné pri vykonávaní bežných činností. Je riešením pre svalovú dysbalanciu (nerovnováhu), ktorá spôsobuje nielen zlé držanie tela, ale aj bolesť.

BRUCHO/ZADOK – cvičenie zamerané na intenzívne precvičenie brušného a sedacieho svalstva.Naučíte sa detailnú techniku jednotlivých cvikov, ktoré postupne spojíme do kombinácií v sériách s minimálnym oddychom a s najväčšou intenzitou. Vaše svaly budú namáhané až do pocitu pálenia. Počas 30 min vykonáme približne 400-600 cvikov na každú svalovú skupinu.

VEČER

ZORALATES – forma zdravotného cvičenia. Je taktiež vhodná pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JOGY a POSILŇOVANIA. Predovšetkým je zamerané na posilnenie vnútorného stabilizačného systému. Toto špeciálne cvičenie, ktoré Zora Czoborová zostavila v spolupráci s vrcholovými športovcami ako sú hokejisti , tenisti atd. pôsobí na odstránenie bolesti chrbta, ktoré vznikajú následkom poškodenia platničiek najmä u ľudí so sedavým druhom zamestnania. Veľký dôraz sa kladie na dýchanie a správne zapájanie hlbokých svalov trupu.

STREČING – strečing je forma fyzickej aktivity, pri ktorej úmyselne naťahujeme svalstvo na jeho maximum. Týmto sa zlepšuje jeho elasticita a zvyšuje zóna, v ktorej sa sval cíti pohodlne, bezbolestne. Výsledkom je pocit lepšej kontroly a väčšia flexibilita svalstva. Zároveň zväčšuje kĺbovú pohyblivosť a slúži k odstráneniu psychického aj svalového napätia. Slúži ako prevencia pred zraneniami. Pravidelné cvičenie strečingu môže ovplyvniť držanie tela a odstrániť svalovú dysbalanciu.

Referencie

Veľmi som sa tešila na perfektné cvičenie,super partičku a relax. To, že si kreatívna, vynaliezavá som vedela, ale že dokážeš vymyslieť nove variácie cvikov, tak to klobúk dole. Cvičenie nie je potom jednotvárne a to je ďalší dôvod, prečo naďalej chodiť na fitpobyty. Pre mňa hlavne, že som sa naučila správne !!! cvičiť. Dobrá príležitosť naučiť sa cvičiť, spoznať správne stravovacie návyky, super ľudia_ už sa mi dari nahovárať moju auditorku, určite ju prelomím.

Podarilo sa mi schudnuť 1 kg, v pase a bokoch 2 cm. Aj ja by som Ti chcela poďakovať za tvoju prácu, snahu a húževnatosť, za perfektne fungovanie každého fitpobytu, ktorého som sa zatiaľ zúčastnila a prajem Ti veľa sil do ďalších období.

Helena

O fitpobyte som sa dozvedela z rádia Jemné od Zorky, hlavným cieľom bola redukcia hmotnosti. Najviac ma prekvapila Zorka, aká je úprimná a priateľská. Výborná skúsenosť, ako sa zdravo stravovať, ako efektívne cvičiť od erudovaného odborníka s dlhoročnými skúsenosťami, milý kolektív a super RELAX. Je to jediná možnosť, ako sa naštartovať do lepšieho života, je to praktická skúsenosť, ktorú doma za pecou nezískate.

Zhodila som 2,1 kg bez hladovania, 8 cm v páse. A na fitpobyt sa prihlásim znovu. Za 3 dni som zhodila ďalšie 3 kg, cvičím a dodržiavam diétu spolu so sestrou.
Ďakujem Zorke, jej odhodlanie a práca prináša ovocie.

Miriam

Na pobyt ma priviedla zvedavosť – som inštruktorkou pilatesu a chcela som vidieť vedenie tréningu profesionálkou. Prekvapila ma Zorkina bezprostrednosť, ľudskosť a ústretovosť. Benefitom pre mňa je určite motivácia. Jednak motivácia pokračovať v cvičení ako cvičenec a zároveň ako inštruktor. Fitpobyt vrelo odporúčam NAOZAJ všetkým ženám, bez ohľadu na vek a typ postavy.Zora je super baba a skvela motivátorka.

Janka

Po pôrodoch mojich deti som pribrala dosť veľa kíl, niečo sa mi podarilo zhodiť, ale bola som skoro 20 rokov ako na hojdačke. Šialené diéty, 10kg dole, 12kg hore. Pred tromi rokmi som si povedala stačí! Čítala som veľa na internete o fitpobytoch a obdivovala ženy ako im to ide, všetkým☺. Ale strach že čo tam, že to nedám bol silnejší. Ale prekonala som ho. Bola som milo prekvapená z privítania samou Zorkou a vlastne že som zapadla do kolektívu ani neviem ako. Zistila som, že vlastne všetky bojujeme za to iste, byt zdravé, dobre vyzerať.

Naučila som sa v prvom rade správne cvičiť, neničiť ešte viac môj boľavý chrbát, začať sa zdravšie stravovať, spoznávať svoje telo, svoje hranice. V druhom rade spoznávam stále nových ľudí a vždy sa zíde super partia ľudí a užívame si to spolu a hlavne máme úžasnú babu, profíčku, ktorá nás vedie, učí a podporuje v tom, že keď človek chce zmeniť svoj život, byť zdravý, krásny a šťastný tak hoci s vypätím všetkých síl, tak to ide a keď vytrvá, tak to ide stále ľahšie.Stále nahováram svoje kamarátky, aby to skúsili, koli sebe, že tam naozaj nikto na nikoho nepozerá, nikto nič nerieši a hlavne venuje sa tomu prečo tam prišiel. A že po cvičení príde aj odmena formou oddychu, relaxu v bazénoch a saunách a aj pri poháriku vínka. Rozhodnutie je na každej z nás.

Gabika

Prišla som ta aspoň trosku spoznať a zažiť atmosféru profi skúsenej trénerky pretože sa treba učiť od ORLOV nie sliepok. Tvoja prirodzená AUTORITA sa mne nesmierne PÁČILA. Naučila som sa hlavne NOVÉ CVIKY , ktoré napr. som dnes zakomponovala do tréningu s mojimi klientkami. Zároveň zrelaxovala telo, ducha a spoznala super baby na tvojom fit pobyte. Všetkým ženám aj inštruktorom ktorí skutočne majú záujem zapracovať na svojom zdraví, vzdelaní v oblasti cvičenia, vzhľade VEĽMI odporúčam tvoj FIT POBYT načerpajú veľa energie, info o stravovaní ,kráse , naštartujú sa hlavne vďaka tebe pretože si obdivuhodnou, zásadovou ženou. Prajem Ti veľa ZDRAVIA , spokojne klientky ako som JA a určite sa ešte stretneme na niektorom z tvojich pobytov.

Ivana

Plánovala som ísť na pobyt v Bešenovej od pobytu v Slovinsku pretože som opäť chcela niečo pre seba urobiť. Prekvapila ma veľmi dobrá partia kočiek, milé žienky, že všetko išlo spontánne, veľa programu a medzi cvičením, nestíhala som ani domov písať, aktivity boli pre mňa topkou, chcela som cvičiť a aj mať bohatý program. Benefitov mám veľa, spevnila som telo, naučila som sa dýchať pri cvičení, lebo s tým som mala problém, navyše som super zrelaxovala a zoznámila so super ľuďmi. Ak nemá žena odvahu sa zúčastniť fitpobytu, možno to ovplyvňuje nejaký aj iný faktor….financie, deti,choroba,dovolenka v tomto termíne,nevie o tejto príležitosti.ja som všetkým mojím kolegyniam aj kamarátkam povedala kde som bola a vrelo som odporučila takýto pobyt vyskúšať.Schudla som za týždeň 2 kilá, ale pre mňa sú dôležité cm a ja som komplet dala 17cm !

Monika