Luxusná Jachta Chorvátsko

Termín : 16.07. – 23.07.2022:  1689 € (osoba/2 lôžková izba Standard)

PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 500€/OSOBA DO 30.9.2021

MEDZISPLÁTKA DO 28.2.2022 – 50% ZO ZVYŠKU SUMY – DOPLATOK DO 23.5.2022 ZVYŠOK SUMY POBYTU

Rezervácie Email: info@travelisin.sk
Telefón: 0911 734 506

Jachta Deluxe MS Desire bola uvedená na trh v roku 2017. Vďaka elegantným líniám, vynikajúcej manévrovateľnosti a najnovším bezpečnostným funkciám sa výborne hodí na plavbu po malebnom chorvátskom pobreží a kotveniu v historických menších prístavoch. Klientom sú k dispozícií pohodlné dvojlôžkové a 2 trojlôžkové kabíny na troch palubách. Všetky sú plne klimatizované, presvetlené, odhlučnené, majú oddelené postele alebo manželské postele, súkromné kúpeľne a moderné vybavenie. Klimatizovaná reštaurácia so salónikom a kompletne vybaveným barom vedie k vonkajšiemu priestoru s pohodlnými pohovkami.

Na vrchnej palube je veľká slnečná terasa s lehátkami, vonkajším barom, ponorným bazénom na ochladenie a jacuzzi s morskou vodou. Tu bude prebiehať aj cvičenie počas pobytu. V zadnej časti lode sa nachádza plávajúca plošina, ktorá umožňuje ľahký prístup k moru počas mnohých zastávok počas plavby.
Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte, kto má záujem zacvičiť si so Zorou Czoborovou na hornej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.

Ubytovanie: priestranné dvojlôžkové a dve trojlôžkové kabíny s veľkými oknami, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, plazmová LCD/ TV, A/C, trezor, sušič na vlasy, papuče, župan, kozmetický balíček, zvuková izolácia, interná komunikácia s barom, požiarny alarm

Vybavenie lode: PA systém, vrchná paluba – lehátka, ochladzovací bazén, jacuzzi s morskou vodou, bar, spodná paluba – klimatizovaný salón/reštaurácia s barom, LCD/TV, reproduktory a audio systém, vonkajšie sedenie , zadná paluba – plávacia plošina, WiFi. Plne vybavená kuchyňa, kde sa denne pripravuje strava pre klientov jachty.

V cene je zahrnuté:

– 7 nocí – plavba na jachte Split-Brač-Hvar-Vis-Korčula-Dubrovnik-Split

– Ubytovanie v kabínach s kompletným vybavením

– Raňajky formou bufetových stolov

– 6 x obed so 4 chodmi

– kapitánska večera a welcome večera

– voda  0,5 l na osobu na deň

– denne čerstvé ovocie

– Profesionálny sprievodca počas celého pobytu

– Denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla a uterákov v polovici týždňa

– Pomoc s batožinou

– Free WiFi na jachte

– Cvičenie so Zorou Czoborovou 2 x denne

V cene nie je zahrnuté: Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov 16 €/osoba/pobyt, turistická taxa 35 €/osoba/pobyt, doprava. Doplatok za kajutu na Slnečnej terase 150 €/osoba, doplatok za kajutu na Hornej palube 100 €/osoba. Doplatok za kajutu na Hlavnej palube 50€/ osoba.

NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK.

Trasa: Split-Brač Bol-Hvar-Vis-Korčula-Dubrovnik – Split

Jachta Deluxe MS Desire bola uvedená na trh v roku 2017. Vďaka elegantným líniám, vynikajúcej manévrovateľnosti a najnovším bezpečnostným funkciám sa výborne hodí na plavbu po malebnom chorvátskom pobreží a kotveniu v historických menších prístavoch. Klientom sú k dispozícií pohodlné dvojlôžkové a 2 trojlôžkové kabíny na troch palubách. Všetky sú plne klimatizované, presvetlené, odhlučnené, majú oddelené postele alebo manželské postele, súkromné kúpeľne a moderné vybavenie. Klimatizovaná reštaurácia so salónikom a kompletne vybaveným barom vedie k vonkajšiemu priestoru s pohodlnými pohovkami. Na vrchnej palube je veľká slnečná terasa s lehátkami, vonkajším barom, ponorným bazénom na ochladenie a jacuzzi s morskou vodou. Tu bude prebiehať aj cvičenie počas pobytu. V zadnej časti lode sa nachádza plávajúca plošina, ktorá umožňuje ľahký prístup k moru počas mnohých zastávok počas plavby.

Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte, kto má záujem zacvičiť si so Zorou Czoborovou na hornej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách. Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti.  Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.

Ubytovanie: priestranné dvojlôžkové a dve trojlôžkové kabíny s veľkými oknami, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, plazmová LCD/ TV, A/C, trezor, sušič na vlasy, papuče, župan, kozmetický balíček, zvuková izolácia, interná komunikácia s barom, požiarny alarm

Vybavenie lode:  PA systém, vrchná paluba – lehátka, ochladzovací bazén, jacuzzi s morskou vodou, bar, spodná paluba – klimatizovaný salón/reštaurácia s barom, LCD/TV, reproduktory a audio systém, vonkajšie sedenie , zadná paluba – plávacia plošina, WiFi. Plne vybavená kuchyňa, kde sa denne pripravuje strava pre klientov jachty.

Program Termín 1:

16.7.2022 – Sobota – welcome recepcia, večera na jachte

nalodenie na jachtu Desire po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

17.7. 2022 – Nedeľa – raňajky, obed na jachte

SPLIT-BOL-HVAR

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

18.7.2022 – Pondelok – raňajky, obed na jachte

HVAR-VIS

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.

19.7.2022 – Utorok – raňajky, obed na jachte

VIS -KORČULA

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na  ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.

20.7.2022 – Streda – raňajky, obed na jachte

KORČULA-DUBROVNIK

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.

21.7.2022 – Štvrtok – raňajky, obed, kapitánova večera na jachte

DUBROVNIK– Korčula

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika na Korčulu Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Poobede priplávanie na Korčulu do mestečka Vela Luka s typickou mediteránskou architektúrou. Večer kapitánska večera na lodi. Voľný program na Korčuli.

22.7.2022 – Piatok – raňajky, obed na jachte

Korčula – SPLIT

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.

23.7.2022 – Raňajky na jachte

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.

Adresa a kontaktné údaje

FITPOBYT Chorvátsko

Fotografie