Luxusná Jachta Chorvátsko

Trasa: Split- Brač – Hvar- Korčula –Vis – Mljet – Dubrovnik. Trasa sa môže meniť podľa počasia a požiadavky klientov.

Dolná kajuta:

 • Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe 1.689 €
 • Cena na osobu v trojlôžkovej izbe 1.390 €

Hlavná kajuta – otváracie okná

 • Cena na osobu v dvojlôžkovej kajute 1.739 €
 • Cena na osobu v trojlôžkovej kajute 1.490 €

Hlavná kajuta – otváracie okná, dvere na palubu

 • Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe 1.789 €

PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 500€/OSOBA

MEDZISPLÁTKA DO 28.2.2022 – 50% ZO ZVYŠKU SUMY – DOPLATOK DO 23.5.2022 ZVYŠOK SUMY POBYTU

MS Sea Swallow je úplne nová, luxusná jachta, postavená koncom roka 2019, vybavená najnovšou špičkovou technológiou. Ponúka ubytovanie v 18- tich pohodlných, moderných kajutách s najvyšším komfortom.

Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej luxusnej jachte, zacvičiť si so Zorou Czoborovou na slnečnej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách, poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.

Ubytovanie

Dolná paluba

4 dvojlôžkové kajuty twin/double, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s oknom. Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

Hlavná paluba

4 dvojlôžkové kajuty s otváracími oknami, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s otváracími oknami, 4 kajuty s otváracími oknami a dverami na palubu. Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

Vybavenie lode: PA systém, vrchná paluba – lehátka, klimatizovaná jedáleň, vonkajšie sedenie, klimatizovaný priestranný salón. Slnečná paluba – jacuzzi s morskou vodou, lehátka, bar a krytý vonkajší salónik s pohodlnými pohovkami. Na jachte je aj plavebná plošina, dva motorové člny, paddleboardy, bezplatné WiFi pripojenie.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy – 3 chodové menu. Strava sa pripravuje na jachte denne z čerstvých potravín.

V cene je zahrnuté:

 • 7 nocí/8 dní na jachte, z toho 6 plných dní plavby
 • Uvítacia večera 3 chody a welcome drink
 • 7 x raňajky formou bufetových stolov
 • 6 x obed alebo večera – podľa plavby lode – formou 3 chodového servírovaného menu
 • Denne čerstvé ovocie
 • 1 l vody na osobu denne
 • WiFi pripojenie
 • Výmena uterákov každý druhý deň, výmena posteľnej bielizne v strede týždňa
 • Slovenský delegát
 • Cvičenie so Zorou Czoborovou 1x denne

V cene nie je zahrnuté : Poistenie storna zájazdu, komplexných liečebných nákladov a riziko vírusu Pandemic 32 €/osoba/pobyt, doprava

Povinný doplatok : pobytová taxa 45 €/osoba/pobyt

Doprava: individuálna, CK zakúpi skupinovú letenku Viedeň-Split-Viedeň, o cene bude informovať všetkých klientov, v prípade záujmu si môže klient letenku zakúpiť v CK, transfer z letiska na jachtu a z jachty na letisko gratis

V prípade individuálnej dopravy – autom – je možné bezplatné parkovanie v uliciach Splitu, na parkovisku v prístave za poplatok. Odvoz autom, autobusom alebo katamaranom v prípade požiadavky z Dubrovnika do Splitu gratis.

Adresa a kontaktné údaje

FITPOBYT Chorvátsko

Fotografie