Hotel Mary ****

Hotel Mary **** sa nachádza v meste Vico Equense, na polostrove Sorrento, na panoramatickom mieste s výhľadom na more, len pár krokov od pláží a centra mesta. Okrem toho sa hotel nachádza blízko najdôležitejších turistických miest, ako sú: Capri, pobrežie Amalfi, polostrov Sorrento a slávne vykopávky Pompeje.

Hotel je zariadený v štýle Contemporary Deco, má 75 komfortných izieb a apartmánov rôznych veľkostí. Hostia môžu využiť aj mnohé doplnkové služby. V reštaurácii „Vistamare“ je možné ochutnať vynikajúcu miestnu kuchyňu. Pre najnáročnejších hostí je pripravené rozsiahle menu s regionálnymi, talianskymi a zahraničnými vínami, rôzne koktaily od klasických až po moderné a fľaša s prémiovými likérmi a destilátmi z celého sveta. V nádhernom bare „Angelina Lobby and Terrace Bar“ si hostia môžu vychutnať drink, od klasického aperitívu až po originálny koktail, spolu s úchvatným výhľadom na Neapolský záliv.

Hotel má k dispozícií klimatizovanú konferenčnú miestnosť, ktorá sa využíva na rôzne podujatia a aktivity.

Hotel má k dispozícií panoramatický bazén Infinity, lehátka, slnečníky, sprchu, WiFi a Pool Bar, kde si môžete dať drink a ľahké občerstvenie a vychutnávať si úchvatný výhľad na záliv.

Pre milovníkov slnka a mora a je k dispozícii súkromný hotelový Mary Sea Club postavený nad hladinou mora na pláži s barom a službami, lehátkami a ležadlami. Do Sea Clubu sa dostanete pešo asi za 15 minút po rovinatej historickej ceste s 240 schodmi alebo za 3-5 minút hotelovou kyvadlovou dopravou. Kyvadlová doprava je za doplatok.

Pre tých, ktorí chcú venovať čas blahu tela i duše, je k dispozícii nové a exkluzívne wellness centrum „Acqualia Wellness“ s krytým bazénom s vírivkami, saunou a parným kúpeľom, relaxačnou zónou, masážami tela, ošetreniami tváre.

Dvojlôžkové izby Superior s výhľadom na more sú elegantne zariadené podľa moderných dizajnových trendov, majú priestranné balkóny, z ktorých môžete obdivovať nádherný výhľad na more. Sú vybavené klimatizáciou, WiFi, trezorom, mini chladničkou, kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom, WC, uterákmi, toaletnými potrebami, sušičom na vlasy a papučami.

Cena zahŕňa:

  • 6x ubytovanie s raňajkami v izbe 1/2
  • cvičenie so Zorou Czoborovou
  • slovenský delegát
  • transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko

Cena nezahŕňa :

  • Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov 32 €/osoba/pobyt
  • Pobytová taxa 15 €/osoba – platí sa na mieste
  • Letenku Viedeň-Neapol
  • Výlety

Fotografie