Koh Samui

 • Termín FITPOBYTU: 31.03.2023 – 14.04.2023 – Vypredané
 • Termín FITPOBYTU: 14.04.2023 – 28.04.2023 – Vypredané

Dovoľte mi, aby som vás pozvala na FITPOBYT v exotickom prostredí, na ostrove Koh Samui v Thajsku.  Thajsko ako väčšina z vás vie, tento ostrov milujem. Už 15 rokov sa pravidelne každoročne v období našich zimných mesiacov pre mňa stáva druhým domovom. Mám ho ,,prelezený” do najmenších zákutí a posledných 5 rokov som sa usadila v časti Choeng Mon Beach, ktorá predstavuje pre mňa to NAJ z celého ostrova. Nielen preto, že sa tam podľa mňa a mnohých pravidelných návštevníkov ostrova, nachádza najkrajšia pláž. Ale aj množstvo výborných reštaurácii, baríkov, obchodíkov, street food reštík a taktiež domáce trhy, ktoré určite treba vidieť a navštíviť.

Približne 5 min od pláže pravidelne navštevujem celosvetovo známe centrum JOGY, kde nasávam info a učím sa od NAJ inštruktorov z celého sveta !!! (Určite odporúčam aspoň jednu hodinu HOT – JÓGY) Choeng Mon Beach nie je veľmi zaťažené veľkým množstvom turistov, pretože sa nachádza mimo TOP najnavštevovanejšej a turisticky vychytenej časti Chaweng Beach.

Keďže od nej leží cca 10-15 min cesty miestnym lacným taxíkom Ťuk-Ťukom v cene cca 5-7 €, každý večer sa môžete ľahko a bezpečne presunúť za zážitkami na Chaweng Beach. Cez deň si môžete zacvičiť v TOP zariadenom vyklimatizovanom fitku (bodaj by som také mala k dispozícii v Bratislave…), navštíviť shopping MALL so svetovými značkami v originál kvalite plus Cinema City s premiérovými filmami ako u nás,  street shopping v kvalite akú ani nevymyslíš, množstvo reštaurácii miestnej aj všetkých svetových kuchýň, ale aj najnavštevovanejšiu pláž Chaweng Beach s diskotékami a tanečkami na stageoch pri aj nad bazénmi (to si určite dáme….)

Thajsko vás večer vás ohúri každodenný miestny trh na ktorom vám uvaria, ugrilujú, vysmažia najlepšie a najčerstvejšie produkty z mora, miestne jedlá z Bio mäska, zeleninu, spravia čerstvé sushi, rôzne druhy exotického najsladšieho ovocia a iné thajské špeciality vrátane kobyliek, lariev, chrobákov atď. Proste top jedlá na zabitie ochutené čerstvými bylinkami … Samozrejme, že Chaweng Beach ponúka najlepší výber večerných barov, super diskoték a iných atrakcií… Len rátajte s tým, že rovno z baru ráno nastúpite na Kardio Aerobik ( však ma poznáte ? ? ? No zase, v takom životnom tempe, s rybičkami a zeleninou na tanieri a 2 týždňami cvičenia zaručene rátajte s MÍNUS 4-5 kg na hmotnosti, čo je pekný bonus. Pre tých, ktorí ste ešte nikdy neboli na tomto úžasnom ostrove alebo v Thajsku, posielam nižšie všeobecné vstupné info.

MIESTO – Thajsko Koh Samui – Choeng Mon Beach

Nachádza sa smerom na východ od medzinárodného letiska cca 15 min cesty mikrobusom a severne od mesta Chaweng Beach. Taktiež cca 5 minút od veľkého Budhu. Táto pláž je pre väčšinu bežných turistov ktorý prídu na ostrov po 1 x neznáma, takže je tichá – nebudete rušení pri relaxe a zachovala si prekrásnu čistú vodu. Oproti najznámejšej Chaweng Beach je neveľká ale dostatočne dlhá pre romantické prechádzky. Tvorí ju nádherná zátoka v tvare oblúka, so širokou piesočnou plážou s jemným bielym pieskom, so skalným útvarom na jednej strane a malým ostrovom na druhej, na ktorý sa môžete poľahky prebrodiť či preplávať. Nájdete na nej množstvo kaviarničiek, reštaurácií, obchodíkov, plážových predajcov ponúkajúcich od pečenej kukurice, cez medovo sladké mango, ananás až po ručne vyrezávané drevené sošky a iné zaujímavé predmety.

Čo je najdôležitejšie, nikdy sa nám nemôže stať to čo v iných častiach ostrova, že sa vďaka prílivu a odlivu voda vytratí. Len čo prejdete cez hotelový rezort s tropickou záhradou v ktorom budeme ubytovaní, ocitnete sa na hlavnej ulici, kde si môžete si kúpiť všetko, čo potrebujete, zabaviť sa shoppingom v množstve miestnych obchodíkov a vybrať si z množstva výborných reštaurácií.

UBYTOVANIE

Budeme bývať v strede v samotnom srdci Choeng Mon Beach. Hotel ktorý som pre náš FITPOBYT THAJSKO osobne vybrala, dlhoročne počas môjho 2-3 mesačného úteku z SK zimy navštevujem, využívam ich servis, plážové lehátka, super chutnú kuchyňu a hlavne osobne poznám majiteľov. Takže som si istá, že všetky podmienky a kvalita ubytovania na ktorých som sa s managementom zmluvne dohodla budú splnené.

Je umiestnený v tropickej záhrade plnej paliem a exotických rastlín. Po dlhom zvažovaní som tento hotel vybrala najmä kvôli tomu, že leží priamo na pláži, ale zároveň je v centre mestečka Choeng Moon, kde je živo dňom aj nocou. Takže si nemusíte prenajímať autá, skútre či iné transportné prostriedky a míňať tak peniažky navyše na dopravu. Všetko je hneď poruke. Hotel ponúka naozaj kvalitné ubytovanie.(viď mnou natočené video dolu nižšie). Každá izba je vybavená klímou, TV so satelitom, WIFI, chladničkou denne dopĺňanou pitnou vodou v cene, trezorom, denným upratovaním a výmenou uterákov. V cene ubytovania sú raňajky. Stravovať sa môžete priamo v hotelovej reštaurácii na pláži, alebo v mnohých okolitých reštauráciách na pláži, či v mestečku.

Samozrejme, že v prípade záujmu si môžete potraviny, nealko, alko a iné pochutiny kúpiť aj v obchodoch 7-Eleven/Family Market, ktoré nájdete na každých 50 – 100 m. Verím však, že aj tak všetci podľahnete domácej Thajskej kuchyni a spoločne si vychutnáme tie najlepšie jedlá. Veľmi rada Vás zoberiem do mojich obľúbených domácich reštaurácií. Tu vám priamo pred vami , podľa vašej chuti a výberu pripravia čerstvé jedlo zo skutočného bio-mäska, morských plodov, rôznych druhov čerstvo nachytaných rýb a množstva exotických byliniek a ovocia. I napriek nižšiemu kurzu Eura sú ceny ešte stále neporovnateľne nižšie ako na Slovensku.

Po skúsenostiach z fitpobytu na Filipínach a vašom záujme mať cez obed voľno, aby ste si mohli spraviť počas dňa svoj program, som sa rozhodla že budeme cvičiť dvojfázovo. Ale nebojte sa, dostanete riadne zabrať.

 • Rannú hodinu si podľa potreby predĺžim na max 90min, aby sme sa dôsledne mohli venovať spaľovaniu tuku vo forme PILOXINGU a INTERVAL BODY WORKU. Samozrejme každá podľa vlastných schopností a možností. Taktiež budeme počas hodiny posilňovať s jednoročnými 1kg činkami a gumenými expandermi, zameráme sa na ramená, chrbát, sedacie svalstvo, stehná a brucho, plus strečing na záver
 • Večer pri západe slnka budeme cvičiť ZORALATES, ktorý budeme striedať so STREČINGOM

Cvičiť budeme priamo na prekrásnej a priestrannej terase nad morom (viď video) v našom hoteli. Takže sa nemusíme nikam presúvať a medzi cvičením si môžete naplno vychutnávať prekrásne more a pláž.

Pre tie z vás ( teda aj pre vašich partnerov ), ktoré by mali záujem, máme k dispozícii thajských trénerov boxu. Nie nemusíte sa ľakať, odporúčam vyskúšať. Je to úžasný tréning zameraný na kondíciu a jednoduchú techniku. Nehovoriac o tom, že je to úžasný spaľovač tuku. Taktiež mám pre vás, teda vašich partnerov podľa záujmu k dispozícii aj trénera do posilňovne.

Podľa vášho záujmu sa dajú dohodnúť pravidelné tréningy v prekrásnom profi vybavenom fitness centre. Tiež chcem vás a najmä vašich partnerov upozorniť na možnosti golfovania. Na ostrove sa nachádza Santiburi Samui Country Club. Je to exkluzívne 18 jamkové ihrisko považované za jedno z najkrajších v celej Ázii.

Pre viac info: https://www.santiburisamui.com/experiences/golf/

Mám pre vás bohatú ponuku aj individuálnych výletov a k dispozícii česky hovoriaceho sprievodcu, ktorý dlhodobo žije na tomto prekrásnom ostrove. Pozná každé zákutie, pláž, vodopády, chrámy, úžasné miesta na trekking v džungli, vyhliadky, okolité ostrovy atď. Takže potrebujete len kvalitný foťák a o zábavu budete mať postarané.

VOĽNÝ PROGRAM

Samozrejme, že po cvičení musíme telu dopriať aj zaslúženú regeneráciu. Takže každý 4-tý deň bude voľno od cvičenia. Voľné dni mám pre vás opäť pripravenú ponuku 2 celodenných výletov. Prvý celodenný výlet bude opäť na našej obľúbenej RED DRAGON lodi. Opäť sa vydáme smerom na ostrov KOH PHANGAN, ale budeme sa plaviť okolo iných oblastí ostrova a vylodíme sa aj na plážach, ktoré sme tento rok nenavštívili. Druhý celodenný výlet bude na Angthong Marine Park, čo je súostrovie 42 prekrásnych malých ostrovov. Okrem týchto dvoch spoločných výletov si môžete individuálne dopriať návštevu slonej záchrannej farmy, či úžasného ZOO a Aquária. Ak budete prvýkrát na Koh Samui, nesmiete vynechať návštevu nádherného chrámu BIG BUDHA, kde sa môžete dať požehnať od mníchov, taktiež nesmiete vynechať možnosť dať sa omotať anakondou a zhliadnuť úchvatnú šou s kobrami kráľovskými a krokodýlmi.

Ak budete mať chuť na ľudí a „PARTY time“, pôjdeme do vychyteného klubu na pláži, kde už od druhej poobede hraje DJ, popíjajú sa drinky a tancuje všetko čo má ruky a nohy z každého kúta planéty….. Nehovoriac o možnostiach shoppingu v SHOPPING MALL na Chaweng Beach – v modernom nákupnom centre kde nájdete kvalitné originál značky z celého sveta a v nespočetných thajských obchodoch aj štýlových butikoch.

Na čo sa môžete tešiť na FITPOBYTE:

Ponúkaný pobyt sme pripravili pre dámy,ktoré majú záujem o aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom a relaxom. Pre tie dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu a to všetko pomocou trojfázového programu cvičenia pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému, odstráneniu bolesti chrbta, strečingu a relaxu. Aktivity sú vhodné pre nepravidelne cvičiace klientky, aj pre úplne začiatočníčky. Tie sú pomocou odbornej didaktiky postupne oboznámené s technikou jednotlivých cvičení. Cieľom tohto pobytu je najmä odbúrať nadbytočný tuk, upraviť si postavu a dopriať relax celému organizmu.

Snahou Zory Czoborovej je klientky naučiť správne technicky cvičiť a zdravo sa stravovať. Dôraz bude kladený na správne držanie tela , techniku dýchania a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov. Klientky dostanú kompletné informácie o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o doplnkoch výživy a pitnom režime. Pochopia ako funguje metabolizmus a presvedčia sa, ako ich telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Na základe získaných vedomostí z FITPOBYTU bude môcť každá klientka samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí.

ZÁŽITKY

O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,BABINCI“, takže táto ponuka určite zaujme aj klientky, ktoré nemajú „parťáčku“ na FITPOBYT.

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO

PILOXING
Je kombináciou boxu, tanca a posilňovania. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať najdôležitejšie svalové skupiny ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Zároveň zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

INTERVAL BODY WORK
Interval body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atď.

VEČER

ZORALATES
Vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď. Je vynikajúcou prevenciou pred zraneniami pri športoch, kde dochádza k jednostrannému preťažovaniu organizmu (golf, tenis, hokej, atď.). Pri cvičení sa veľký dôraz kladie na hlboké bránicové dýchanie, posilnenie vnútorného stabilizačného systému a správne zapájanie hlbokých svalov trupu, ktoré udržiavajú stabilitu chrbtice a tela. Cieľom ZORALATES je vytvoriť pevný svalový korzet, ktorý ochráni celú vašu chrbticu.

STREČING

Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Cena zahŕňa:

 • Transfer v základnej skupine s hromadnou letenkou z letiska na Koh Samui na hotel a späť
 • Ubytovanie pre jednu osobu v dvojlôžkovej izbe s raňajkami
 • Cvičenie 2 krát za deň

Cena nezahŕňa:

 • Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov
 • Novinka: Poistenie Pandemic(ktoré momentálne Thajsko vyžaduje)

Ubytovanie:

 • 2 LÔŽKOVÁ IZBY S RAŇAJKAMI – Cena za jednu osobu 1090 €
 • 3 LÔŽKOVÁ IZBY S RAŇAJKAMI – Cena za jednu osobu INFO 1040 € 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE – REZERVÁCIE

Kvôli rezervácii fitpobytu a ubytovania kontaktujte prosím CK TRAVEL is IN:

 • Rezervácie Email: info@travelisin.sk
 • Telefón: +421 911 734 506

LETENKY

Momentálne máme nacenenú skupinovú spiatočnú letenku VIEDEŇ – BANGKOK – KOH SAMUI – VIEDEŇ.

Kontakt:

 • Zuzana Peller EVA AIR Slovensko
 • Mobil: 0915 862 030
 • Email: zpeller@settour.sk
 • Blumentálska 2735/24, 811 07 Bratislava
 • Otváracie hodiny: Pondelok – Piatok – 8:00 – 18:00

Je veľmi dôležité rozhodnúť sa čo najskôr, pretože ceny leteniek sa menia každým dňom. Pani Peller vás všetkom poinformuje…

NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK.

Fotografie