Hotel Iberostar Bellevue **** All inclusive

Hotel Iberostar Bellevue **** sa nachádza 2 km od mesta Budva pri pieskovej pláži Bečići a je obklopený rozľahlou a nádhernou záhradou. Ubytovanie ponúka priestranné a pohodlné izby s káblovou TV, výhľadom na more a do záhrady.

V hoteli Bellevue máte k dispozícii vstupnú halu s recepciou, 2 konferenčné miestnosti, 7 barov (piano bar, plážový bar, lobby bar, snack bar…) a 2 reštaurácie, jednu bufetovú, v ktorej sa podávajú jedlá čiernohorskej a medzinárodnej kuchyne, a jednu pizzeriu. Nápoje a koktaily si môžete vypiť bez toho, aby ste opustili bazén. Vyskúšať môžete aj pestré bufetové menu.

Hotel Iberostar Bellevue má 1 vnútorný bazén s vyhrievanou vodou a 2 vonkajšie bazény, oddelený detský bazén, wellness centrum, fitness centrum, 3 tenisové kurty. K dispozícií sú uteráky na pláž a k bazénu za zálohu. Ležadlá a slnečníky na pláži máte k dispozícii za príplatok.
Môžete sa tu venovať rôznym denným a večerným aktivitám. Hotel sa nachádza na pobreží Jadranského mora, ktoré je ideálne pre milovníkov vodných športov. Zahrať si môžete aj plážový volejbal, basketbal, tenis alebo stolný tenis.

Ubytovanie: dvojložkové izby s výhľadom na more alebo do záhrady, balkón, klimatizácia, kábelová TV, kúpeľňa s WC a toaletou, vaňa alebo sprchový kút, uteráky, sušič na vlasy, toaletné potreby, skriňa alebo šatník, trezor, minibar, pracovný stôl, vonkajšie sedenie, WiFi.

Stravovanie All Inclusive:

Hlavná reštaurácia: 7.00–10.00 raňajky formou bufetu, 12.30–14.30 obed formou bufetu, 18.30–21.30 večera formou bufetu, pri raňajkách káva, čaj a rozlievané nealkoholické nápoje, pri obede a večere nealkoholické nápoje, pivo a víno )
Pizzeria: 10.00–12.00 neskoré raňajky, 12.00–15.00 ľahké občerstvenie (obedový snack), napríklad šaláty, pizza, cestoviny, ovocie, zmrzlina a ďalšie, 15.30–18.30 popoludňajší snack, napríklad pizza, večera, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje
Vybrané bary: 10.00–23.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané)
Upozornenie: vyššie uvedené časy aj miesta podávania sú určené hotelom a môžu sa zmeniť. Na večeru je vyžadované formálne oblečenie.
Nákupy: Dubrovnik, Tivat, Budva
Pre vstup do Čiernej Hory stačí platný občiansky preukaz.

V cene je zahrnuté: 6x ubytovanie all inclusive v izbe 1/2 s výhľadom na more, pobytová taxa, cvičenie so Zorou Czoborovou 2x denne, transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko, slovenský delegát

V cene nie je zahrnuté: poistenie storna zájazdu a kompl.lieč.nákladov 28 €/osoba/pobyt, letecká doprava – zabezpečí CK , výlety – cena sa bude odvíjať od záujmu, lehátko a slnečník na pláži

Možnosť výletov:

Dubrovnik
Celodenný výlet do Dubrovnika, perly Jadranu a Chorvátska – prehliadka mesta, návšteva výbornej reštaurácie na brehu mora, kde podávajú čerstvo vylovené ustrice, mušle, ryby a morské plody

Sveti Stefan –malá dedinka v Čiernej Hore. Leží na myse, ktorý je spojený s pevninou úzkou piesočnatou cestou. Po celom obvode sa nachádzajú štrkové a piesočnaté pláže, väčšina z nich je ale len pre hotelových hostí. Ostrov je obmývaný čistým morom, málokedy sa objavia vysoké vlny. Dedinka je pomenovaná po kostole sv. Štepana, ktorý stojí na najvššom mieste ostrova. Pôvodne bola považovaná za malú rybársku osadu s kamennými domami, ktoré založili Čiernohorci v 15. storočí. Ale v priebehu 2. polovice 19. storočia sa dedinka preslávila 80 imi jedinečnými domami premenenými na luxusné apartmány. Teraz sa tu nachádza jeden z najluxusnejších hotelov v čiernej Hore, ktorý hostil už mnoho známych osobností. Svadbu tu mal aj najlepší tenista sveta Novak Djokovic, ktorý po ňom pomenoval aj svojho syna.

Kotor a Boka Kotorska
Boka Kotorska je najväčší prírodný záliv na juhu Jadranského mora a často býva mylne považovaný za najjužnejší európsky fjord. V týchto miestach však ľadovec nikdy nebol, ide len o zatopené ústie rieky. Pod hladinou sú dodnes riečne naplaveniny a zvyšky niekdajšieho koryta. Na hladine sú farmy, kde pestujú ustrice a mušle, ktoré môžete ochutnať v miestnych reštauráciách.

Čiernohorské mesto Kotor má všetko, čo by historické pobrežné mesto malo mať. Pamiatky, dobré jedlo a atmosféru. Nachádza sa na pobreží zálivu Boka Kotorska a osobne ho považujeme za jedno z najkrajších miest nielen v Čiernej Hore, ale aj na celom Balkáne. Historickým budovám, ktoré si pamätajú ešte benátsku nadvládu, vďačí Kotor za pridanie na zoznam UNESCO. Prehliadka mesta začína v Starom grade , ktoré sa nachádzalo za pevnými hradbami. Nevynecháme tu hlavné námestie a kamennú hodinovú vežu, ktorá bola postavená v roku 1602. Najvýznamnejšou budovou je však katedrála z roku 1166, zasvätená patrónovi mesta, sv. Tryphonovi. Od katedrály môžete po strmom chodníku vystúpať k pevnosti sv. Jána, odkiaľ je nádherný výhľad na celé mesto a Kotorský záliv. Po ceste uvidíte aj najfotografovanejšie miesto Kotoru, kostol Panny Márie.

Fotografie