Galeria Thermal Bešeňová ****

„POVIANOČNÁ ODŠPEKOVAČKA“ – Schudnite po Vianociach !

Odstráňte nadbytočné kg, ktoré na vašej postave zanechalo vianočné hodovanie. Pod vedením profesionálnej fitness trénerky Mgr. Zory Czoborovej vás čaká efektívny 4–fázový redukčný program, špeciálne zameraný na spaľovanie a odbúranie tuku. Počas tréningov spoločne zažijete adrenalínovú ,,FUN“ atmosféru.

Zorica vás ako skúsená trénerka ,,vyhecuje“ k neskutočným osobným výkonom. Vypotíte spoločne litre potu, naučíte sa ako správne, technicky a efektívne cvičiť. Čo je však najdôležitejšie, naučíte sa aj zdravo a racionálne stravovať. Sami sa počas pobytu presvedčíte, aké úžasné účinky má kombinácia kvalitnej stravy a efektívneho cvičenia na formovanie vašej postavy a úbytok tuku. Pochopíte vzácne ,,KNOW HOW“ a odnesiete si ho domov, kde budete sami pod dohľadom Zory prostredníctvom konzultácii pokračovať.

Na základe vstupných a výstupných meraní mali účastníci predchádzajúcich fitpobytov v priemere úbytok 3 – 5 kg na hmotnosti a keďže v programe pokračovali aj doma, za 6-12 mesiacov sa „zbavili“ 10 – 15 kg a 2-4 konfekčných veľkostí v oblečení. Niektoré klientky mali priamo na fitpobyte v páse úbytok až 12-14 cm, v bokoch 8-10 cm a v stehnách 6-8 cm.

Po dobu celého fitpobytu je pre vás pripravená špeciálna diétna strava v súlade s cvičebným plánom, takže si domov odnesiete aj vedomosti z oblasti stravovania a nafotený týždenný redukčný stravný lístok! Ako bonus si užijete relax v privátnych termálnych bazénoch prvého holistického hotela na Slovensku. V cene fitpobytu vám každý deň ponúkneme zážitkové saunovanie, celotelové peelingy, muzikoterapiu atď. Po absolvovaní redukčného fitpobytu v Galéria Thermal Bešeňová bude nielen vaše telo v ,,TOP FORME“, ale aj vaša oddýchnutá myseľ.

FITPOBYT zahŕňa:

 • 6 nocí v dvoj-lôžkovej izbe typu Thermal
 • Wellness v rámci ubytovania v našich hoteloch GRÁTIS
 • Welcome drink
 • Raňajky formou bufetu desiata, obed, olovrant, prvá večera a druhá večera v súlade s cvičebným plánom
 • Pitný režim počas celého dňa
 • 4 – fázové tréningy pod vedením profesionálnej fitnessky Zory Czoborovej
 • Vstup do privátnej termálnej zóny hotela
 • Vstup do Vodného parku Bešeňová počas pobytu
 • Holistické wellness rituály
 • Župan, papuče a uteráky do vodného parku na izbe
 • Wifi pripojenie a parkovanie

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO
30 min beh alebo chôdza

KICK BOX
Je kombináciou boxu, aerobiku a posilňovania. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz
s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme
nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať a formovať svaly,
zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. KICK BOX prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

OBED – BRUCHO/ZADOK/STEHNÁ
Cvičenie je zamerané na intenzívne precvičenie brušného a sedacieho svalstva. Naučíte sa detailnú techniku jednotlivých cvikov, ktoré postupne spojíme do kombinácií v sériách s minimálnym oddychom a s najväčšou intenzitou. Vaše svaly budú namáhané až do pocitu pálenia. Počas 30 min vykonáme približne 400-600 cvikov na každú svalovú skupinu.

VEČER – STEP INTERVAL BODY WORK
Step internal body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, overball lopty atď.

STREČING
Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Miesto konania:

Objavte GALÉRIU ZDRAVIA A RELAXU v srdci Liptova s top starostlivosťou, 4-hviezdičkový hotel GALÉRIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** Vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle! Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k vonkajším bazénom s blahodárnou termálnou vodou, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, ponuku chutného lokálneho občerstvenia v cene ubytovania vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity a služby pre Váš maximálny relax.

Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú krajinu Bešeňovej.

Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredia na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je v GALÉRIA THERMAL BEŠEŇOVÁ možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.

Naše výsledky

Fotografie