• Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****

Galeria Thermal Bešeňová ****

18.01. – 24.01.2020: Cena Kontakt € (osoba/2 lôžková izba pri obsadení 2 osobami)

31.05. – 06.06.2020: Cena Kontakt € (osoba/2 lôžková izba pri obsadení 2 osobami)

Rezervácie Email: reservation@galeriathermal.sk
Telefón: +421 44 290 13 57

Promo Video

Miesto konania

Objavte GALÉRIU ZDRAVIA A RELAXU v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás, našich klientov. Nový 4-hviezdičkový hotel Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle! Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k vonkajším bazénom s blahodarnou termálnou vodou, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, ponuku chutného lokálneho občerstvenia v cene ubytovania vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity a služby pre Váš maximálny relax.

Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú krajinu Bešeňovej.

Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.

FITPOBYT ZIMA 18.01. – 24.01.2020 Schudnite po Vianociach so Zorou

Schudnite do plesových šiat so Zorou Czoborovou v hoteli Galéria Thermal Bešeňová. Dostaňte sa po Vianociach do formy ! Odstráňte nadbytočné kg, ktoré na vašej postave zanechalo vianočné hodovanie.

FITPOBYT LETO 31.05. – 06.06.2020 Postavička na leto schudnite do plaviek so Zorou

Milé dámy, aj vy sa každoročne s príchodom prvých letných dní kriticky obzeráte v zrkadle ? Aj vám sa stane, že nie ste spokojné so svojou postavou a nájdete na sebe nadbytočné kilogramy ?

O FITPOBYTE

Zora Czoborová vám ukáže ako s nimi efektívne zatočiť. Spoločne naštartujete chudnutie a vyformujete vašu postavu do super formy do plaviek. Čaká vás efektívny 4–fázový redukčný program, špeciálne zameraný na spaľovanie a odbúranie tuku. Počas tréningov spoločne zažijete adrenalínovú ,,FUN“ atmosféru. Zorica vás ako skúsená trénerka ,,vyhecuje“ k neskutočným osobným výkonom. Vypotíte spoločne litre potu, naučíte sa ako správne, technicky a efektívne cvičiť a vzácne ,,KNOW HOW“ si odnesiete domov. No čo je NAJ ! Zora vám na základe predchádzajúcich redukčných fitpobytov v Bešeňovej garantuje skvelý výsledok: Úbytok 3 – 4 kg na hmotnosti Niektoré klientky mali v páse úbytok až 12-14 cm, v bokoch 8-10cm a v stehnách 6-8 cm)

Po dobu celého fitpobytu je pre vás pripravená špeciálna diétna strava v súlade s cvičebným plánom, takže si domov odnesiete aj vedomosti z oblasti stravovania a nafotený týždenný redukčný stravný lístok! Ako bonus si užijete relax a pohodu v privátnych termálnych bazénoch prvého holistického hotela na Slovensku. V cene fitpobytu vám každý deň ponúkneme zážitkové saunovanie, celo-telový peeling, muzikoterapiu atď.

Po absolvovaní redukčného fitpobytu v Galéria Thermal Bešeňová bude nielen vaše telo v „TOP FORME“, ale aj vaša oddýchnutá myseľ. Ľahké to rozhodne nebude, ale výsledok a vaša postava v plavkách bude stáť za to !

FITPOBYT zahŕňa:

 • 6 nocí v dvoj-lôžkovej izbe typu Thermal/Galéria
 • Welcome drink
 • Raňajky formou bufetu
 • Obed, večera a druhá večera v súlade s cvičebným plánom
 • Pitný režim počas celého dňa
 • Občerstvenie vo fresh zóne denne v čase 11:00 – 16:00
 • 4 – fázové tréningy pod vedením Zory Czoborovej
 • Vstup do privátnej termálnej zóny hotela
 • Voľný vstup do Vodného parku Bešeňová
 • Holistické wellness rituály

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO

PILOXING
Je kombináciou boxu, tanca a posilňovania. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať a formovať svaly, zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing aerobik prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

OBED

BRUCHO/ZADOK/STEHNÁ
Cvičenie je zamerané na intenzívne precvičenie brušného a sedacieho svalstva. Naučíte sa detailnú techniku jednotlivých cvikov, ktoré postupne spojíme do kombinácií v sériách s minimálnym oddychom a s najväčšou intenzitou. Vaše svaly budú namáhané až do pocitu pálenia. Počas 30 min vykonáme približne 400-600 cvikov na každú svalovú skupinu.

VEČER

STEP INTERVAL BODY WORK
Step internal body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atď.

STREČING
Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Adresa a kontaktné údaje

Telefón: +421 44 290 13 57

Email: reservation@galeriathermal.sk

Web: https://galeriathermal.sk/

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Fotografie