• Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****
 • Galéria Thermal Bešeňová ****

Galeria Thermal Bešeňová ****

13.06. – 19.06.2020: 699 € (osoba/2 lôžková izba pri obsadení 2 osobami)

Rezervácie Email: concierge@galeriathermal.sk
Telefón: +421 917 998814

Promo Video

Miesto konania

Objavte GALÉRIU ZDRAVIA A RELAXU v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás, našich klientov. Nový 4-hviezdičkový hotel Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle! Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k vonkajším bazénom s blahodarnou termálnou vodou, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, ponuku chutného lokálneho občerstvenia v cene ubytovania vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity a služby pre Váš maximálny relax.

Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú krajinu Bešeňovej.

Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.

FITPOBYT LETO 13.06. – 19.06.2020 Postavička na leto schudnite do plaviek so Zorou

Dámy, aj vy každoročne bojujete s letnou sezónou a nadbytočnými kilami ? Zora Czoborová vám ukáže ako s nimi efektívne zatočiť a spoločne naštartujete formovanie postavy do plaviek. Každý deň vás čakajú 4 – fázové tréningy a špeciálne upravená diétna strava – ľahké to rozhodne nebude, ale výsledok bude stáť za to ! Neváhajte a vymeňte svoje každodenné povinnosti za tento efektívny plán sexi postavy na leto v prostredí prvého holistického hotela na Slovensku.

FITPOBYT zahŕňa:

 • 6 nocí v dvojlôžkovej izbe typu Thermal/Galeria
 • Bezplatný vstup do Wellness centra Harmónia
 • Welcome drink
 • Raňajky formou bufetu
 • Obed, večera a druhá večera v súlade s cvičebným plánom
 • Pitný režim počas celého dňa
 • 4 – fázové tréningy pod vedením profesionálnej fitnessky Zory Czoborovej
 • Občerstvenie vo fresh zóne denne v čase 11:00 – 16:00
 • Vstup do privátnej termálnej zóny hotela
 • Vstup do Vodného parku Bešeňová počas pobytu
 • Holistické wellness rituály
 • Župan, papuče a uteráky do vodného parku na izbe
 • Wifi pripojenie a parkovanie

O FITPOBYTE

Zora Czoborová vám ukáže ako s nimi efektívne zatočiť. Spoločne naštartujete chudnutie a vyformujete vašu postavu do super formy do plaviek. Čaká vás efektívny 4–fázový redukčný program, špeciálne zameraný na spaľovanie a odbúranie tuku. Počas tréningov spoločne zažijete adrenalínovú ,,FUN“ atmosféru. Zorica vás ako skúsená trénerka ,,vyhecuje“ k neskutočným osobným výkonom. Vypotíte spoločne litre potu, naučíte sa ako správne, technicky a efektívne cvičiť a vzácne ,,KNOW HOW“ si odnesiete domov. No čo je NAJ ! Zora vám na základe predchádzajúcich redukčných fitpobytov v Bešeňovej garantuje skvelý výsledok: Úbytok 3 – 4 kg na hmotnosti Niektoré klientky mali v páse úbytok až 12-14 cm, v bokoch 8-10cm a v stehnách 6-8 cm)

Po dobu celého fitpobytu je pre vás pripravená špeciálna diétna strava v súlade s cvičebným plánom, takže si domov odnesiete aj vedomosti z oblasti stravovania a nafotený týždenný redukčný stravný lístok! Ako bonus si užijete relax a pohodu v privátnych termálnych bazénoch prvého holistického hotela na Slovensku. V cene fitpobytu vám každý deň ponúkneme zážitkové saunovanie, celo-telový peeling, muzikoterapiu atď.

Po absolvovaní redukčného fitpobytu v Galéria Thermal Bešeňová bude nielen vaše telo v „TOP FORME“, ale aj vaša oddýchnutá myseľ. Ľahké to rozhodne nebude, ale výsledok a vaša postava v plavkách bude stáť za to !

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO

PILOXING
Je kombináciou boxu, tanca a posilňovania. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať a formovať svaly, zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing aerobik prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

OBED

BRUCHO/ZADOK/STEHNÁ
Cvičenie je zamerané na intenzívne precvičenie brušného a sedacieho svalstva. Naučíte sa detailnú techniku jednotlivých cvikov, ktoré postupne spojíme do kombinácií v sériách s minimálnym oddychom a s najväčšou intenzitou. Vaše svaly budú namáhané až do pocitu pálenia. Počas 30 min vykonáme približne 400-600 cvikov na každú svalovú skupinu.

VEČER

STEP INTERVAL BODY WORK
Step internal body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atď.

STREČING
Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Mapa

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Fotografie