Dudince Hotel Hviezda ***

 • Termín: 05.05. – 08.05.2017

Hotel Hviezda ponúka množstvo zdravotných procedúr a bohaté wellness zázemie. Je situovaný uprostred parku v mestečku Dudince na južnom Slovensku, ktoré je známe svojimi minerálnymi prameňmi a kúpeľmi.Všetky izby v hoteli Hviezda sú vybavené TV, posedením a kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom. Niektoré izby majú aj balkón. V hoteli môžete využívať bohaté wellness zázemie, medzi ktoré patrí hydromasážny bazén a balneoterapeutické centrum. Na mieste sa nachádza aj 18-jamkové golfové ihrisko Aurelius Golf Park.Najbližšiu autobusovú zastávku a turistické informačné centrum nájdete vo vzdialenosti 200 metrov od hotela Hviezda. Termálne kúpele v Dudinciach sú odtiaľto vzdialené 300 metrov.

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie pre 1 osobu na 3 noci
 • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
 • plná penzia – raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere formou výberu z 3 chodového menu
 • neobmedzený vstup do bazénového sveta
 • neobmedzený vstup do saunového sveta
 • zľava 20% na masáže, zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenia
 • zľava 50% na bowling
 • parkovanie a Wifi zdarma
 • doplatok za neobsadené lôžko je 20€ / noc
 • doplatok za apartmán je 50,-€ / noc
 • uvedená cena platí pri plnej obsadenosti izby

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Na čo sa môžete tešiť:

Trojfázové cvičenia so Zorou Czoborovou podľa programu zamerané na spaľovanie tuku,posilňovanie a tvarovanie najdôležitejších svalových skupín, ako aj na spevňovanie vnútorného stabilizačného systému a odstránenie bolesti chrbta, strečing a relax

Besedy so Zorou Czoborovou na témy správne cvičenie, pitný režim, doplnky výživy,chudnutie, zdravá životospráva, ….Zdravá a chutná strava

O pobyte:

Ponúkaný pobyt sme pripravili pre dámy,ktoré majú záujem o aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom a relaxom. Pre tie dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu a to všetko pomocou trojfázového programu cvičenia pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby počas celého týždňa každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, ako aj k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému, k odstráneniu bolesti chrbta, strečingu a relaxu. Aktivity sú vhodné ako pre nepravidelne cvičiace klientky,tak aj pre úplne začiatočníčky. Tie sú pomocou odbornej didaktiky postupne oboznamované s technikou jednotlivých cvičení. Cieľom tohto pobytu je najmä “zhodiť” nadbytočný tuk, upraviť si postavu a zrelaxovať.

Snahou Zory Czoborovej je klientky naučiť správne cvičiť a stravovať sa. Bude kladený dôraz na správne držanie tela , techniku dýchania, najvhodnejšie a najúčinnejšie cviky. Dámy budú tiež informované o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o vhodných doplnkoch výživy a nutnosti dodržiavania pitného režimu. Je dôležité pochopiť ako funguje metabolizmus a ako ľudské telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Najdôležitejšie však je , aby na základe získaných vedomostí mohla každá dáma samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí. Táto ponuka určite zaujme aj klientky,ktoré nemajú „parťáka“ na dovolenku.

O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,BABINCI“.

PROGRAM

08:00 – 09:00 hod: STEP INTERWAL BODY WORK – je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramena, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehna a lýtka. Počas cvičenia využívame na spaľovanie tuku stepery. Na posilňovanie používame jedoručné 1 kg činky a gumenné expandery.

12:30 – 13:00 hod: AQUA AEROBIK – je zameraný na tréning a posilnenie správneho držania tela. Veľký doraz sa kladie na správne dýchanie a zapájanie svalov. Cvičíme so špeciálnym náčiním , ktoré využíva ako záťaž odpor vody. Taktiež používame aj jednoručné 1 kg činky.

18:00 – 19:00 hod: ZORALATES a STREČING – forma zdravotného cvičenia ,ktoré v sebe zahŕňa prvky PILATESU, JOGY a POSILŇOVANIA. Je vhodná najmä pre ľudí s poškodenými platničkami a bolesťami chrbta. Strieda sa so a strečingom, ktorý cvičíme na brehu mora počas západu slnka.

ODBORNÉ PORADENSTVO – prednáška a konzultácie ohľadom výživy , pitného režimu, doplnkov výživy, správneho tréningu, chudnutia a celkovej zdravej životosprávy.

Mapa

Hviezda Dudince

Fotografie

Hviezda Dudince

Hviezda Dudince

Hviezda Dudince

Hviezda Dudince