Luxusná Jachta Volantis *****

Zážitková plavba all inclusive v znamení plávania s delfínmi.

Po veľmi úspešnom zážitkovom fitpobyte plavba loďou po Jadrane, som na základe vášho záujmu rozšírila plavbu loďou aj na destináciu Egypt, ktorá vám zabezpečí omnoho viac času stráveného na mori.

Na krásnej luxusnej jachte Volantis***** si užijeme nezabudnuteľný týždeň. Nielen super partiu, cvičenie, každodenné plávanie v priezračnom mori, šnorchľovanie, najkrajšie nezničené farebné koralové útesy v Egypte plné nádherných rýb a morských živočíchov, ALL INCLUSIVE servis, opaľovanie, zábavu, večernú tanečnú párty, aj dychberúce západy a východy slnka nad morom. Verím, že celoživotným zážitkom bude pre vás šnorchlovanie s delfínmi, plávanie v koralových záhradách a v jaskyniach a mnoho ďalších zážitkov ktoré si pre nás profesionálna posádka pripravila.

VOLANTIS nie je len jachta, je to DOBRODRUŽSTVO. Dizajn jachty je moderný, vzdušný, má najnovšie odpružovacie systémy, ktoré zabezpečujú stabilitu jachty na mori. Všetci inštruktori, ktorí vás budú sprevádzať počas plavby, sú Egypťania, ktorí majú veľké skúsenosti so šnorchľovaním a potápaním v Červenom mori. Šéfkuchár, cukrár a ich asistenti pripravia pre vás každý deň jedlá tak, aby ste mali skutočný gastronomický pôžitok. Všetko sa pripravuje na jachte z čerstvých surovín od miestnych egyptských dodávateľov.

Stravovanie:

Formou all inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere, snacky počas dňa, soft drinky. Na jachte je možné zakúpiť si plechovkové pivo 3 € plechovka. Na jachtu je možné priniesť si vlastný alkohol v akomkoľvek množstve.

Posteľné prádlo:

Všetky obliečky boli vyrobené na mieru v Káhire z egyptskej bavlny- ľahké bavlnené uteráky a župany, ktoré rýchlo schnú vám budú k dispozícii.

Ubytovanie:

 • SPODNÁ PALUBA: väčšie okno
  Dve kajuty s oddelenými posteľami
  Dve kajuty manželská posteľ + prístelka pevná posteľ
 • HORNÁ PALUBA s barom – veľké okná
  Dve kajuty s oddelenými posteľami
  Štyri kajuty manželská posteľ + prístelka pevná posteľ
 • HORNÁ PALUBA 2 predná časť lode– panoramatické okná
  Dve panoramatické suity s manželskou posteľou

V kajutách sú veľké skrine, kúpeľňa s talianskou sprchou a WC, priestor pre umiestnenie kufra pod posteľou. K dispozícií sú uteráky, klimatizácia, francúzske zásuvky, TV.

V cene je zahrnuté:

 • 7 x ubytovanie v dvojlôžkovej kajute all inclusive, transfer z letiska na jachtu a späť.

V cene nie je zahrnuté:

 • Letenka Bratislava-Hurghada-Bratislava
 • Poistenie A2Exclusive
 • Povinný poplatok – pobytová taxa 50 €/osoba
 • Sprepitné 60 €/osoba
 • Vízum 30 USD – kupuje sa pri príchode na letisku

 

 

 

Fotografie