• Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko

Hotel Parc Flora****

21.06. – 27.06.2021:  959 € (osoba/2 lôžková izba Standard)

21.06. – 27.06.2021: 999 € (osoba/2 lôžková izba Comfort)

PLATBA – PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 300€/OSOBA ZVYŠOK DO 15.5.2021

Rezervácie Email: info@travelisin.sk
Telefón: 0911 734 506

Lago di Garda patrí k najpopulárnejšej rekreačnej oblasti v Taliansku, leži v severnej časti krajiny medzi Alpami a Pádskou nížinou. So svojou rozlohou 370 km2 je najväčším talianskym jazerom, po obvode cca 160 km. Jazero je chránené zo severu pred vpádmi studeného vzduchu vysokými horami a tak k nemu preniká teplý vzduch z juhu Ora. Vďaka tomu Lago di Garda vytvára ideálne podmienky pre surfovanie, vodné športy, cyklistiku, plávanie, turistiku, ale aj relax a leňošenie na výborne vybudovaných plážach. V okolí jazera rastú typické stredomorské rastliny ako cyprusy, oleandre, citrónovníky, olivovníky, cédre a dokonca aj palmy.

Ubytovanie

Hotel Parc Flora**** je elegantný hotel len 6 minút chôdze od pláže. Hotel Parc Flora sa nachádza priamo na brehu Gardského jazera. Ponúka voľný vstup do wellness centra s vírivkou, tureckým kúpeľom a saunou, Je obklopený krásnym stredomorským parkom, odkiaľ máte priamy vstup na pláž a do súkromného vyhrievaného bazéna. Zo súkromného balkóna niektorých izieb sa naskytá výhľad na jazero alebo na hory. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako i parkovisko a požičovňu bicyklov. Ráno tu ponúkajú pestrý raňajkový bufet s anglickými raňajkami s vajcami a slaninou, čerstvým ovocím, koláčmi a biopotravinami. Z raňajkovej miestnosti sa naskytá výhľad do záhrady a na terasu.

Izba Standard: dvojlôžková izba s balkónom, vybavená SAT TV s plochou obrazovkou, rádiom, trezorom, klimatizáciou, pracovným stolom, klimatizáciou, centrálnym kúrením, sušičom vlasov, županom, kúpeľňou s WC a minibarom.

Izba Comfort: dvojlôžková izba s balkónom, vybavená telefónom, rádiom, TV SAT s plochou obrazovkou, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou s WC, pracovným stolom, centrálnym kúrením, sušičom vlasov, županom, minibarom.

Vybavenie hotela: terasa, záhrada, vonkajší bazén s vyhrievanou vodou, luxusné wellness centrum – vírivka- jacuzzi, sauna, masáže za príplatok, solárium za príplatok, turecký kúpeľ Hammam, parný kúpeľ, vnútorný bazén s vyhrievanou vodou, snack bar, hotelový bar, lehátka pri bazéne, osušky pri bazéne a na pláži, výťah, WiFi v lobby bare, kozmetický salón, parkovisko.

V cene je zahrnuté: 6x ubytovanie v 1/2 Standard alebo Comfort, raňajky formou bufetových stolov, transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko, cvičenie so Zorou, poistenie CK proti insolventnosti, slovenský delegát

V cene nie je zahrnuté: poistenie komplexných liečebných nákladov a storno zájazdu 14 €/osoba/pobyt, pobytová taxa 7,8 €/osoba/pobyt, letecká doprava, fakultatívne výlety.

NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK.

Výlety

Výlet č.1 – Lago di Como – Bellagio, Varenna

Talianske jazero Lago Di Como sa považuje za jedno z najčarovnejších kútov Európy. Tretie najväčšie jazero krajiny stáročia navštevovali talianski aristokrati, a aj keď i dnes ho vyhľadáva ako miesto relaxu bohatšia vrstva, neznamená to, že patrí len jej. Vybrať sa sem môže pokojne každý, kto miluje kombináciu nádhernej prírody, architektúry i histórie. Malebnosť i dramatickosť mu dodávajú Alpy, ktoré ho obklopujú a ktoré ponúkajú množstvo príležitostí na turistiku. Divoká krása pobrežia, stredomorská atmosféra, subtropická vegetácia, čistá, miestami tyrkysová voda a šarmantné historické mestečká vytvárajú kombináciu, pre ktorú tejto lokalite nevedia odolať či už domáci obyvatelia, zahraniční turisti, ale aj množstvo celebrít.

Lago Di Como si získalo celosvetovú slávu aj po zmedializovaní informácií o hviezdnom rezidentovi. Na začiatku milénia si miesto zamiloval George Clooney, ktorý si tu kúpil rozľahlú nehnuteľnosť – Villu Oleandru v mestečku Laglio, kde sa herec zdržiava v letných mesiacoch so svojou ženou Amal a navštevujú ho tu rôzne hviezdy ako napríklad Barack Obama, Brad Pitt, Beyoncé a Jay-Z. Nedávno tu svoju letnú dovolenku strávila aj Miley Cyrus. Pri jazere Como spí svoj večný sen aj slávny módny návrhár Gianni Versace, ktorého vila Fontanelle dodnes nesie jeho rukopis.

Výlet č.2 – Bordolino, Santuario Madonna

Bardolino a Lazise – Bardolino je typické talianske mestečko zasadené do viníc a olejových hájov – priťahuje milovníkov dobrého vína a jedla – Bardolino je miestne červené víno svetovej kvality. V meste je možné navštíviť múzeum vína a olivového oleja. Lazise je mestečko s krásnym historickým stredovekým centrom. Ochutnávka vína v miestnej tratórii.
Santuario Madonna – ticho, vnútorný kľud a veľkolepé panoramatické výhľady na okolité skalné vrcholky pokryté zeleňou, intenzívny zážitok, ktorý si odnesiete z návštevy pútnického miesta Santuario Madonna della Corona, nachádzajúceho sa v oblasti Monte Baldo. Už len samotná predstava vybudovať väčšiu konštrukciu na skale je pre väčšinu ťažko predstaviteľná, ale ľudská fantázia a schopnosť nemá limity. A tak dnes vďaka šikovným rukám žijúcim v 13. storočí môžete zavítať do cirkevného komplexu vybudovaného na skalnej plošine vo výške 774 m n.m., odkiaľ sa vám naskytne ohromujúci výhľad do údolia Val’Adige.

Malcesine – loďou cez jazero – rotačná lanovka na Monte Baldo, jedna z najunikátnejších a najkrajších lanoviek v Európe – prekrásny výhľad na celé okolie.

Program

1.deň – Prílet do Bergama okolo 13:30, transfer do hotela Parc Flora**** Riva del Garda. Ubytovanie, slnenie pri bazéne, na pláži pri jazere v mestečku Riva del Garda alebo wellness centrum v hoteli. Večera –individuálna, v mestečku v niektorej z početných reštaurácií.

2.deň – Cvičenie so Zorou od 08:00 – 09:00.  Raňajky. Po raňajkách odchod do mestečka Riva del Garda, kde sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií , zmrzlinární a kaviarničiek. Možnosť nákupov, možnosť dať si pravý taliansky obed v niektorej z reštaurácií, možnosť zapožičania vodného bicykla na prevezenie sa po jazere Lago di Garda. Wellness centrum v hoteli, bazén s lehátkami v hotelovej záhrade, pláž pri jazere. Večera individuálna, v mestečku v niektorej z početných reštaurácií

3.deň – Cvičenie so Zorou od 08:00 – 09:00.  Raňajky. Po raňajkách odchod do Bardolina. – Bardolino je typické talianske mestečko zasadené do viníc a olejových hájov – priťahuje milovníkov dobrého vína a jedla – Bardolino je miestne červené víno svetovej kvality. V meste je možné navštíviť múzeum vína a olivového oleja. Lazise je mestečko s krásnym historickým stredovekým centrom. Ochutnávka vína v miestnej tratórii. Z Bardolina odchod do Santuario Madonna della Corona – ticho, vnútorný kľud a veľkolepé panoramatické výhľady na okolité skalné vrcholky pokryté zeleňou, intenzívny zážitok, ktorý si odnesiete z návštevy pútnického miesta Santuario Madonna della Corona, nachádzajúceho sa v oblasti Monte Baldo. Už len samotná predstava vybudovať väčšiu konštrukciu na skale je pre väčšinu ťažko predstaviteľná, ale ľudská fantázia a schopnosť nemá limity. A tak dnes vďaka šikovným rukám žijúcim v 13. storočí môžete zavítať do cirkevného komplexu vybudovaného na skalnej plošine vo výške 774 m n.m., odkiaľ sa vám naskytne ohromujúci výhľad do údolia Val’Adige. Večer návrat na Rivu del Garda.

4.deň – Cvičenie so Zorou od 08:00 – 09:00. Raňajky. Po raňajkách slnenie pri bazéne na hoteli alebo na pláži pri jazere, wellness centrum, prechádzka. Možnosť zapožičania bicyklov od hotela – trasa Riva del Garda-Limone sul Garda – jedna z najkrajších cyklistických trás ponad jazero v Európe. Relax pri bazéne alebo jazere. Večera individuálna.

5.deň – Cvičenie so Zorou od 08:00 – 09:00. Raňajky. Po raňajkách odchod na jazero Lago di Como. Príchod v popoludňajších hodinách.

6.deň – Cvičenie so Zorou od 08:00 – 09:00. Raňajky. Po raňajkách slnenie pri bazéne na hoteli alebo na pláži pri jazere, wellness centrum, prechádzka. Možnosť zapožičania bicyklov od hotela – trasa Riva del Garda-Limone sul Garda – jedna z najkrajších cyklistických trás ponad jazero v Európe. Relax pri bazéne alebo jazere. Večera individuálna.

7. deň – Raňajky. Po raňajkách odchod na letisko, prílet do Bratislavy okolo 14:30.

Talianske jazero Lago Di Como sa považuje za jedno z najčarovnejších kútov Európy. Tretie najväčšie jazero krajiny stáročia navštevovali talianski aristokrati, a aj keď i dnes ho vyhľadáva ako miesto relaxu bohatšia vrstva, neznamená to, že patrí len jej. Vybrať sa sem môže pokojne každý, kto miluje kombináciu nádhernej prírody, architektúry i histórie.

Jazero Lago Di Como sa nachádza na severe Talianska v regióne Lombardia. Jazero má rozlohu 146 km a maximálnu hĺbku 410 m, vďaka čomu patrí medzi najhlbšie jazerá v Európe. Malebnosť i dramatickosť mu dodávajú Alpy, ktoré ho obklopujú a ktoré ponúkajú množstvo príležitostí na turistiku. Divoká krása pobrežia, stredomorská atmosféra, subtropická vegetácia, čistá, miestami tyrkysová voda a šarmantné historické mestečká vytvárajú kombináciu, pre ktorú tejto lokalite nevedia odolať či už domáci obyvatelia, zahraniční turisti, ale aj množstvo celebrít.

Lago Di Como si získalo celosvetovú slávu aj po zmedializovaní informácií o hviezdnom rezidentovi. Na začiatku milénia si miesto zamiloval George Clooney, ktorý si tu kúpil rozľahlú nehnuteľnosť – Villu Oleandru v mestečku Laglio, kde sa herec zdržiava v letných mesiacoch so svojou ženou Amal a navštevujú ho tu rôzne hviezdy ako napríklad Barack Obama, Brad Pitt, Beyoncé a Jay-Z. Nedávno tu svoju letnú dovolenku strávila aj Miley Cyrus. Pri jazere Como spí svoj večný sen aj slávny módny návrhár Gianni Versace, ktorého vila Fontanelle dodnes nesie jeho rukopis.

Mapa

Hotel Kaskady

Fotografie