• Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko
  • Fitpobyt Lago di Garda Taliansko

Hotel Parc Flora****

Lago di Garda patrí k najpopulárnejšej rekreačnej oblasti v Taliansku, leži v severnej časti krajiny medzi Alpami a Pádskou nížinou. So svojou rozlohou 370 km2 je najväčším talianskym jazerom, po obvode cca 160 km. Jazero je chránené zo severu pred vpádmi studeného vzduchu vysokými horami a tak k nemu preniká teplý vzduch z juhu Ora. Vďaka tomu Lago di Garda vytvára ideálne podmienky pre surfovanie, vodné športy, cyklistiku, plávanie, turistiku, ale aj relax a leňošenie na výborne vybudovaných plážach. V okolí jazera rastú typické stredomorské rastliny ako cyprusy, oleandre, citrónovníky, olivovníky, cédre a dokonca aj palmy.

Hotel Parc Flora**** je elegantný hotel len 6 minút chôdze od pláže. Hotel Parc Flora sa nachádza priamo na brehu Gardského jazera. Ponúka voľný vstup do wellness centra s vírivkou, tureckým kúpeľom a saunou, Je obklopený krásnym stredomorským parkom, odkiaľ máte priamy vstup na pláž a do súkromného vyhrievaného bazéna. Zo súkromného balkóna niektorých izieb sa naskytá výhľad na jazero alebo na hory. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako i parkovisko a požičovňu bicyklov. Ráno tu ponúkajú pestrý raňajkový bufet s anglickými raňajkami s vajcami a slaninou, čerstvým ovocím, koláčmi a biopotravinami. Z raňajkovej miestnosti sa naskytá výhľad do záhrady a na terasu.

Izba Comfort – dvojlôžková izba s balkónom, vybavená telefónom, rádiom, TV SAT s plochou obrazovkou, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou s WC, pracovným stolom, centrálnym kúrením, sušičom vlasov, županom, minibarom.

Vybavenie hotela: terasa, záhrada, vonkajší bazén s vyhrievanou vodou, luxusné wellness centrum – vírivka- jacuzzi, sauna, masáže za príplatok, solárium za príplatok, turecký kúpeľ Hammam, parný kúpeľ, vnútorný bazén s vyhrievanou vodou, snack bar, hotelový bar, lehátka pri bazéne, osušky pri bazéne a na pláži, výťah, WiFi v lobby bare, kozmetický salón, parkovisko.

V cene je zahrnuté: 6x ubytovanie v 1/2 Comfort, raňajky formou bufetových stolov, pobytová taxa, cvičenie so Zorou 2x denne, poistenie CK proti insolventnosti, slovenský delegát. Požičanie bicyklov pre klientov CK Travel is IN gratis.

V cene nie je zahrnuté: poistenie komplexných liečebných nákladov a storno zájazdu 28 €/osoba/pobyt , letecká doprava, transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko v prípade leteckej dopravy, fakultatívne výlety.

Možnosť výletov:

Malcesine – loďou cez jazero – rotačná lanovka na Monte Baldo, jedna z najunikátnejších a najkrajších lanoviek v Európe – prekrásny výhľad na celé okolie.

Limone sul Garda – loďou cez jazero

Isola del Garda leži v blízkosti mesta Saló či Gardone, ale inak sa nazýva Borgheze Cavazza Island. V súčastnosti ho vlastní rodina Cavazzov, ktorí tu žijú na miestnom panstve, ktoré pochádza zo začiatku 20. Storočia a je obklopené krásnymi záhradami Od roku 2002 je ostrov sprístupnený verejnosti. Loď vypláva z mestečka Salo, Gardone, Garda, Desenzano alebo Sirmione. Výlet začína prechádzkou po krásnych záhradách, v časti pred vilou, nasleduje vstup do časti vily, kde je prichystané pre návštevníkov malé občerstvenie. Veľakrát vám asistuje sám pán majiteľ, ktorý vám ponúkne na ochutnávku miestne špeciality alebo víno.

Saló a Gardone – v týchto mestách začal cestovný ruch, Saló je mesto s dlhou promenádou, plné reštaurácií, kaviarničiek a nákupných možností, dovolenku tu trávi bohatšia talianska smotánka. O rozvoj mesta sa zaslúžil taliansky diktátor Musolini, ktorý v dobe svojej krátkej slávy vyhlásil Saló za republiku. Vďaka tomu je Saló a najmä Gardone plné krásnych víl s prekrásnymi záhradami. Niektoré z nich sú prebudované na hotely špičkovej kvality.
Výlety mimo hlavného výletu sa budú riešiť na mieste podľa záujmu klientov.

Program:
1.deň prílet , transfer do hotela Parc Flora**** Riva del Garda.
Ubytovanie, slnenie pri bazéne, na pláži pri jazere v mestečku Riva del Garda alebo
wellness centrum v hoteli. Večera –individuálna, v mestečku v niektorej z početných
reštaurácií.

2.deň Cvičenie so Zorou od 8.-9.00 hod. Raňajky. Po raňajkách odchod do mestečka Riva del Garda, kde sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácií , zmrzlinární a kaviarničiek. Možnosť nákupov, možnosť dať si pravý taliansky obed v niektorej z reštaurácií, možnosť zapožičania vodného bicykla na prevezenie sa po jazere Lago di Garda. Wellness centrum v hoteli, bazén s lehátkami v hotelovej záhrade, pláž pri jazere. Večera individuálna v mestečku v niektorej z početných reštaurácií

3.deň Cvičenie so Zorou od 8.-9.00 hod. Raňajky. Po raňajkách odchod na výlet Sirmione, Bardolino, Madona della Corona. Bardolino je typické talianske mestečko zasadené do viníc a olejových hájov – priťahuje milovníkov dobrého vína a jedla – Bardolino je miestne červené víno svetovej kvality. V meste je možné navštíviť múzeum vína a olivového oleja. Lazise je mestečko s krásnym historickým stredovekým centrom. Ochutnávka vína v miestnej tratórii. Z Bardolina odchod do Santuario Madonna della Corona – ticho, vnútorný kľud a veľkolepé panoramatické výhľady na okolité skalné vrcholky pokryté zeleňou, intenzívny zážitok, ktorý si odnesiete z návštevy pútnického miesta Santuario Madonna della Corona, nachádzajúceho sa v oblasti Monte Baldo. Už len samotná predstava vybudovať väčšiu konštrukciu na skale je pre väčšinu ťažko predstaviteľná, ale ľudská fantázia a schopnosť nemá limity. A tak dnes vďaka šikovným rukám žijúcim v 13. storočí môžete zavítať do cirkevného komplexu vybudovaného na skalnej plošine vo výške 774 m n.m., odkiaľ sa vám naskytne ohromujúci výhľad do údolia Val’Adige. Večer návrat na Rivu del Garda.
4.deň Cvičenie so Zorou od 8.-9.00 hod. Raňajky. Po raňajkách slnenie pri bazéne na hoteli alebo na pláži pri jazere, wellness centrum, prechádzka. Možnosť zapožičania bicyklov od hotela – trasa Riva del Garda-Limone sul Garda – jedna z najkrajších cyklistických trás ponad jazero v Európe. Relax pri bazéne alebo jazere.
Večera individuálna.

5.deň Cvičenie so Zorou od 8.-9.00 hod. Raňajky. Po raňajkách voľný program.

6.deň Cvičenie so Zorou od 8.-9.00 hod. Raňajky. Po raňajkách slnenie pri bazéne na hoteli alebo na pláži pri jazere, wellness centrum, prechádzka. Možnosť zapožičania bicyklov od hotela – trasa Riva del Garda-Limone sul Garda – jedna z najkrajších cyklistických trás ponad jazero v Európe. Relax pri bazéne alebo jazere.
Večera individuálna.

7. deň Raňajky. Po raňajkách odchod na letisko, prílet na letisko.

Mapa

Hotel Kaskady

Fotografie