Liečebný dom Pax *** Kúpele Trenčianske Teplice

Zabudnite na sivú jeseň a naštartujte svoje telo s FIT POBYTOM so ZOROU CZOBOROVOU v KÚPEĽOCH TRENČIANSKE TEPLICE.

Kúpele Trenčianske Teplice, a. s. nám opäť prinášajú obľúbený fit pobytu so Zorou Czoborovou.

Jesenné počasie a všade prítomné baktérie dávajú nášmu organizmu zabrať. Počas kratších dní bez slniečka sa akosi ľahšie hľadajú výhovorky prečo vynechať prechádzku na čerstvom vzduchu alebo návštevu fitnescentra. Dobite si preto baterky ešte skôr ako vám začne dochádzať energia. Naštartujte sa a privítajte nový rok krásna, svieža a plná energie.

V liečebnom dome PAX, v ktorom fit pobyt prebieha, sa môžete ubytovať v jednolôžkovej či dvojlôžkovej izbe, alebo v de-luxe apartmáne ktorý spĺňa najvyšší štandard a uspokojí aj náročných klientov. Súčasťou pobytu je celodenná strava formou sviežeho chutného menu formou švédskych stolov. Pripravený je pre vás vyvážený program so sériou 3 fázoveho cvičenia. V cene pobytu je aj 7 relaxačných i zdravotných procedúr.

Denne si môžete i navyše dopriať wellness, relaxačné procedúry, termálny alebo bylinkový kúpeľ, príjemnú masáž, rôzne druhy zábalov, vírivky alebo pobyt v úplne novom wellness a saunovom svete. Naplánovaný je aj relax v jedinečnom architektonickom unikáte – tureckom kúpeľnom dome Hammam.

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. patria medzi naše najväčšie a najvyhľadávanejšie kúpele zamerané na liečbu a prevenciu ochorení
pohybového aparátu. Termálna liečivá voda v kúpeľoch je výnimočná tým, že vyviera z prameňov v teplote optimálnej na kúpeľné procedúry, čím si zachováva svoju vysokú kvalitu a liečivé účinky. Kúpele okrem liečebných programov ponúkajú aj nové programy zamerané na krásu.

Fit pobyt so Zorou v krásnom prostredí Kúpeľov Trenčianske Teplice, a.s. je skvelým prostriedkom ako byť aj počas chladnej jesene usmiata a svieža, a tiež ideálnym darčekom pre manželku, priateľku či maminu.

Poďte si užiť výbornú partiu, kvalitné cvičenie, regeneráciu, nabrať sily, energiu a radosť do života.

Fotografie