• Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****
 • Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****
 • Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****
 • Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****
 • Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****
 • Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****

Slovinsko Portorož Grand Hotel Bernardin *****

Miesto konania FITPOBYTU:

Tento elegantný hotel Grand Bernardin sa nachádza priamo na pláži medzi historickými mestami Portorož a Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Jadran a krytým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vírivkou, saunou a rôznymi masážnymi procedúrami. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Bernardin majú súkromný balkón s výhľadom na Jadranské more. K dispozícii máte priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostnú schránku. V súkromnej kúpeľni s vaňou nájdete sušič vlasov a toaletné potreby zdarma.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

Poloha
Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou popri mori. Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy. Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

Ubytovanie
Grandhotel Bernardin***** Portorož má 241 moderne zariadených izieb s balkónom s výhľadom na more, z toho 10 luxusných apartmánov typu Executive, 9 luxusných izieb a 7 mini apartmánov . Ďalej má hotel bazén s vyhrievanou morskou vodou, wellness centrum Paradise Spa , reštauráciu Pecina a Sunset , Grand Café a koktailový bar s klavírom , krytú terasu Grand Garden v Lagúne Bernardin . Grand Hotel Bernardin***** vďaka svojej úžasnej polohe v tesnej blízkosti mora, vynikajúcimi službami a podujatiami je ideálny pre strávenie dovolenky, zážitkových pobytov, wellness pobytov, svadobnej cesty, konferencií.

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s balkónom s výhľadom na more, telefón, satelit TV, rádio, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, WiFi, sušič na vlasy,minibar, kávovar, župan a papučky do wellness centra. Parkovanie zdarma.

Vybavenie a služby
Recepcia, Paradise Spa welllness centrum, vnútorný bazén s vyhrievanou morskou vodou, bar, vonkajšia terasa s výhľadom na more, 24 hodinový servis, konferenčné sály, súkromná pláž s lehátkami a slnečníkmi, Tropic bar na pláži, reštaurácia, parkovisko.

Tip na výlety

 • Piran- 10 minút od hotela pomalou chôdzou popri mori
 • Postonjska jama – UNESCO – 60 km
 • Terst – 25 km – zámok Miramare, nákupy, reštaurácie
 • Istrialand – 20 km – najväčší zábavný aquapark v Chorvátsku
 • Rovinj – 60 km
 • Pula – 90 km
 • Benátky – loďou z Umagu, vyzdvihnutie klientov pri Grandhoteli Bernardín***** – celodenný výlet – 70 €/osoba

Ďalšie informácie
Štátny sviatok v termíne. Možnosť dopravy z Bratislavy do Portorože a späť 99€/osoba. Doplatok za obed 25€/osoba /deň.

Stravovanie
Polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Doprava
Vlastná. V prípade záujmu možnosť dopravy autobusom BA-PORTOROŽ-BA 99€/osoba.

Cena zahŕňa
7x ubytovanie v 1/2 izbe, 7x polpenzia formou bohatých bufetových stolov, vstup do wellness centra hotela Bernardín*****bazén s vyhrievanou morskou vodou, vstup do wellness centra hotela Histrion**** bazény a vírivky s vyhrievanou morskou vodou, vstup do Laguna water centra – vonkajšie kúpalisko s dospelým a detským bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vstup na pláž, lehátka, slnečníky a osušky na pláži, WiFi, parkovisko.

Cena nezahŕňa
Poistenie komplexných liečebných nákladov a storno zájazdu 2 €/osoba/deň, cvičenie so Zorou Czoborovou 230 €/osoba. Možnosť doplatiť obedy 25 €/osoba/deň. Možnosť doplatiť detskú postieľku 7 €/noc. Možnosť autobusovej dopravy Bratislava-Portorož-Bratislava 99 €/osoba.
Povinný príplatok hotela: 1€/registračný poplatok/osoba+2,50€/osoba/deň sa platí v CK.

Na čo sa môžete tešiť na FITPOBYTE:

Ponúkaný pobyt sme pripravili pre dámy,ktoré majú záujem o aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom a relaxom. Pre tie dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu a to všetko pomocou trojfázového programu cvičenia pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému, odstráneniu bolesti chrbta, strečingu a relaxu. Aktivity sú vhodné pre nepravidelne cvičiace klientky, aj pre úplne začiatočníčky. Tie sú pomocou odbornej didaktiky postupne oboznámené s technikou jednotlivých cvičení. Cieľom tohto pobytu je najmä odbúrať nadbytočný tuk, upraviť si postavu a dopriať relax celému organizmu.

Snahou Zory Czoborovej je klientky naučiť správne technicky cvičiť a zdravo sa stravovať. Dôraz bude kladený na správne držanie tela , techniku dýchania a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov. Klientky dostanú kompletné informácie o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o doplnkoch výživy a pitnom režime. Pochopia ako funguje metabolizmus a presvedčia sa, ako ich telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Na základe získaných vedomostí z FITPOBYTU bude môcť každá klientka samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí.

O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,BABINCI“, takže táto ponuka určite zaujme aj klientky, ktoré nemajú „parťáčku“ na FITPOBYT.

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO

PILOXING
Je kombináciou boxu, tanca a posilňovania. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať najdôležitejšie svalové skupiny ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Zároveň zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

VEČER

ZORALATES
Vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď. Je vynikajúcou prevenciou pred zraneniami pri športoch, kde dochádza k jednostrannému preťažovaniu organizmu (golf, tenis, hokej, atď.). Pri cvičení sa veľký dôraz kladie na hlboké bránicové dýchanie, posilnenie vnútorného stabilizačného systému a správne zapájanie hlbokých svalov trupu, ktoré udržiavajú stabilitu chrbtice a tela. Cieľom ZORALATES je vytvoriť pevný svalový korzet, ktorý ochráni celú vašu chrbticu.

STREČING
Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Mapa

Travelisin.sk

Fotografie