Hotel Del Levante ****

Miesto konania FITPOBYTU:

More, olivovníky, typické trulli a vidiecke masserie. Zažite s nami nezabudnuteľný fitpobyt na mieste, kde chute, tradície a folklór zostali stáročia nezmenené, v talianskom regióne, prezývanom Maledivy Európy, ktorý ešte nezasiahol masový turizmus. Doprajte si stôl s najlepším výhľadom a shopping najvyššej kvality. Zabudnite na rýchlosť miest a objavte okúzľujúcu krajinu Apúlie. Pri krištáľovo čistom mori, čarovnom vidieku či v malých južanských mestečkách objavíte nepoznané. Usadlosti vytvorené v starobylých massériàch alebo v typických trulloch Vás prenesú do minulosti, kedy ľudia konzumovali len lokálne a sezónne potraviny. Túto možnosť budete mať aj Vy, pretože miestni ľudia sa neustále riadia zákonmi, ktoré stanovuje sama Príroda. Užite si pobyt pri mori v nádhernom rezorte so súkromnou plážou, cvičenie so Zorkou, výborné jedlo v hotelovej reštaurácii, podvečer strávte pri bazéne vychutnávajúc si pravé talianske aperitivo, obklopení olivovníkmi a voňavými záhradami. Apúlia je zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete.

Ubytovanie

Hotel Del Levante **** je obklopený palmami v tesnej blízkosti Jadranského mora s vlastnou piesočnatou plážou. Hotel má 2 bazény (1 pre deti) s okolitými upravenými trávnikmi a s výhľadom na more a len pár krokov od piesočnatej pláži so slnečníkmi a pohodlnými lehátkami, kde si môžete užiť relax na slnku a plávanie v krištáľovo čistých vodách. V blízkosti pláže je Snack Bar a reštaurácia pizzéria Il Capanno sul mare, kde ponúkajú šaláty, teplé jedlá a rôzne nápoje. K dispozícii sú tiež recepcia 24/7, reštaurácia s regionálnou a medzinárodnou kuchyňou, tenisový kurt, fitness stroje, biliard, ping-pong, mini klub, piano bar a zasadacia miestnosť s kapacitou až 350 osôb. Za poplatok je možné využiť masáže alebo požičovňu bicyklov.

Hotel má 149 izieb zariadených v prímorskom štýle. Ponúkame izby s výhľadom na more. Izby disponujú sušičom vlasov, telefónom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou, WI-FI, mini barom. K dispozícii sú aj prepojené izby a suity.

Stravovanie

Polpenzia (raňajky formou bohatých bufetových stolov, večera výber z denného menu – á la carte).

V cene je zahrnuté: 6x ubytovanie v 1/2, 6x polpenzia, letecká doprava Viedeň-Bari-Viedeň, transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko, pobytová taxa, poistenie CK proti insolventnosti, slovenský sprievodca, cvičiaci program so Zorou.

V cene nie je zahrnuté: poistenie komplexných liečebných nákladov a storno zájazdu 2 €/osoba/deň, fakultatívne výlety – Polignano Mare+Alberobello – 39 €/osoba, Mozarella-olivový olej-víno – 39 €/osoba. Možnosť ochutnávok za doplatok 25 € mozarella, 25€ olivový olej, 25 € apúlske víno.

Program:

1.deň

 • Zraz na letisku – Odlet z Viedne do Bari. Transfer z letiska do hotela Le Levante****
 • Ubytovanie, voľný program – slnenie pri bazéne, na pláži pri mori
 • Večera na hoteli

2.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERVAL BODY WORK / PILOXING
 • 09.00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program
 • 19:00 – Voľný program – Večera na hoteli

3.deň

 • Raňajky. Celodenný výlet so slovenským sprievodcom Polignano Mare – Alberobello.
 • Príchod do hotela vo večerných hodinách, večera.

4.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERVAL BODY WORK / PILOXING
 • 09.00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program
 • 19:00 – Voľný program – Večera na hoteli

5.deň

 • Raňajky. Celodenný výlet so slovenským sprievodcom Mozarella – Tajomstvo pravého extra virgin olivového oleja – Degustácia miestnych apúlskych vín
 • Návrat na hotel vo večerných hodinách. Večera na hoteli

6.deň

 • 08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERVAL BODY WORK / PILOXING
 • 09.00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program
 • 19:00 – Voľný program – Večera na hoteli

7.deň

 • Raňajky. Po raňajkách check-out, odchod transferom na letisko
 • Odlet Bari-Viedeň

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

INTERVAL BODY WORK – Interval body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atď.

PILOXING – Je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné a pilates sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať a formovať svaly (vďaka pilatesu aj hlboké svaly, na ktoré mnohé cvičenia zabúdajú), zlepšovať vašu vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

STREČING – Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

Možnosti výletov (Slovenský sprievodca):

Celodenný výlet č. 1 – Alberobello a Polignano Mare ( 39 €/osoba )

ALBEROBELLO
Magické mestečko kužeľovitých domčekov Trullov. Vďaka ich unikátnej pitoresknej architektúre sa Alberobello dostalo aj do zoznamu pamiatok svetového dedičstva UNESCO. Dozviete sa viacej z histórie a legiend tohto mesta, navštívime miestne zaujímavé atrakcie a ochutnáme tradične vyrábané likéry z miestnych surovín.

POLIGNANO A MARE
Prímorské mesto na útesoch a rodisko speváka známej skladby VOLARE. Budete mať príležitosť objaviť skryté zákutia tohto romantického mestečka vypínajúce sa na skalách s nečakanými výhľadmi na tyrkysové more, ktoré sa stráca v unikátnych jaskynných útvarov pod mestom. Možnosť prenájmu malých motorových člnov a prehliadka morských jaskýň pod Polignanom. V Polignane sa nachádza aj preslávená reštaurácia v jaskyni nad morom. (25€/osoba).

Celodenný výlet č.2 – Mozzarella experience a degustácia miestnych apúlskych vín – Tajomstvo pravého extra virgin olivového oleja ( 89 €/osoba )

Slovenský sprievodca, transfer klimatizovaným autobusom, kurz výroby syra, degustačný obed a ochutnávka vín, návšteva pravej apúlskej masserie s degustáciou olivového oleja – už v zahrnutá v cene.

MOZZARELLA EXPERIENCE & WINE TASTING  – ukážka výroby mozzarelly s degustáciou
V ranných hodinách navštívime najlepšiu miestnu rodinnú „mozzarelláreň“, kde sa čerstvo nadojené mlieko mení behom pár hodín na chutnú mozzarellu. Exkluzívny výklad a ukážka výroby ich mozzarelly, tvarohu ricotta a syru scamorza bude spojená s ľahkým obedom na báze miestne vyrobených syrov, salám a degustáciou miestnych vín.

OBJAVTE TAJOMSTVO PRAVÉHO EXTRAVIRGIN OLIVOVÉHO OLEJA
Prehliadka masserie s náučnou degustáciou rôznych druhov olivového oleja. Navštívime apúlsku Masseriu – typický vidiecky dvor, obklopený stáročnými a tisícročnými olivovníkmi. Táto návšteva bude spojená s degustáciou jedinečného miestne vyrábaného EVO olivového oleja, pri ktorej pochopíme rozdiel v kvalite olivových olejov a ochutnáme aj typické apúlske bio vína.

Mapa

Hotel Del Levante

Fotografie