60 minút cvičenie

Zora Illiáš Czoborová vás počas spoločnej hodiny cvičenia naučí ako odbúrať únavu a stres vo vašich svaloch vzniknutých následkom dlhého sedenia za počítačom. Ako si uvoľniť, strečovať a posilniť spodnú časť chrbta a krčnú chrbticu kde dochádza k najčastejším poškodeniam platničiek s následnými silnými bolesťami hlavy ktoré bývajú spúšťačmi migrény. Spoločne si vyskúšate techniku hlbokého bránicového dýchania a odnesiete si so sebou KNOW-HOW systém cvičení, ktoré môžete každodenne v rámci prevencie udržania vášho zdravia a FIT pocitu cvičiť vo vašej kancelárii.

cvicenie1

90 minút zdravé raňajky spojené s prednáškou

jedlo1Zora Illiáš Czoborová vám vysvetlí že najčastejšie chyby na ceste za redukciou hmotnosti je snaha dosiahnuť váš cieľ čo najrýchlejšie. Pomocou drastických a nalinajkovaných nezdravých diét a neraz i míňania financií v rôznych “zázračných centrách” a pomocou potravinových SLIM náhrad sľubujúcich rýchly úbytok hmotnosti. Bohužial vždy následuje známy scenár Mr. JOJO efekt, absolútne sklamanie, znechutenie z neúspechu a často aj zdravotné problémy. Žiadne drastické a redukčne diéty pre vás nie sú riešením ani šibnutie zázračným prútikom a rýchle chudnutie.

Musíte si uvedomiť, že len zdravá redukčná strava, pravidelné cvičenie, cielený tréning a vaša sebadisciplína sú cestou k trvalej zmene. Najdôležitejší je pristúp a zmena vášho chápania.

Byť FIT neznamená vhupnúť do cvičenia a dietovania po Novoročnom predsavzatí. Je to postupná cesta k dosiahnutiu trvalej zmeny v životnom štýle. Nový pristúp k pravidelnému zdravému pohybu a nastavenie vašej mysle.

Musíte pochopiť ako reaguje váš organizmus na stravu a fyzickú záťaž. Ako pracovať s energiou a ovplyvniť váš metabolizmus.

Strava je 75% úspechu a tréning 25%.

Tak poďme do toho spoločne !

Pre viac infrormácií kontaktujte

Kontakt: Mgr. Mariana Lukáčová

Telefón: 0919 274 707

Email: office@zoracentrum.sk

Web: https://www.zoracentrum.sk

Propagačný leták: Stiahnuť

Fotografie